Bezkręgowce. Zoologia Tom 1 część 2
Nowoczesne kompendium świata zwierzątDruga część tomu pierwszego obejmuje wszystkie typy bezkręgowych wtórnojamowców, z wyjątkiem stawonogów. Omówione zostały wszystkie należące tutaj taksony świata zwierząt z dominującą grupą, jaką są niewątpliwie mięczaki obejmujące ponad 130 000 gatunków. Mięczaki zostały omówione nie tylko pod kątem biologii i filogenezy, ale również przedstawiono ich znaczeniCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
- Serie: Zoologia
- Data premiery: 2013-06-05
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 412
- Wymiary: 279 x 205
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
677422
Tytuł
Bezkręgowce. Zoologia Tom 1 część 2
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
412
Typ okładki
miękka
Wydanie
2
Data premiery
2013-06-05
Rok wydania
2013
Wymiary
279 x 205
Waga
0.96 kg
Wysokość
21 mm
Długość
300 mm
Głębokość
275 mm
Szerokość
205 mm
Nasza cena
128,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Bezkręgowce. Zoologia Tom 1 część 2” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









