36,87 

Better. Przekleństwo

Nie istnieje światło bez cienia.Nie istnieje miłość bez bólu.Miłość Thomasa i Vanessy nigdy nie była łatwa. Ich historia to wieczne poszukiwanie równowagi między ekstazą a rozpaczą. Ich uczucie karmi się namiętnymi nocami i gwałtowną zazdrością, iskierkami romantyzmu i nieporozumieniami. Jednak po tym, jak omal się nie stracili, sprawy zdają się wreszcie podążać we właściwym kierunku. Thomas zgadzCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Luna
  • Data premiery: 2024-07-31
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 496
  • Wymiary: 213 x 138

Nie istnieje światło bez cienia.

Nie istnieje miłość bez bólu.

Miłość Thomasa i Vanessy nigdy nie była łatwa. Ich historia to wieczne poszukiwanie równowagi między ekstazą a rozpaczą. Ich uczucie karmi się namiętnymi nocami i gwałtowną zazdrością, iskierkami romantyzmu i nieporozumieniami. Jednak po tym, jak omal się nie stracili, sprawy zdają się wreszcie podążać we właściwym kierunku. Thomas zgadza się otworzyć przed Vanessą i opowiada jej o nękających go demonach. Jego przeszłość kryje bowiem tragedię, która zmieniła go w kłębek rozpaczy i gniewu, zranioną duszę, która nie potrafi nawiązać relacji. Niestety nawet ta nowo odnaleziona bliskość zdaje się nie wystarczyć, by ukoić jego cierpienie. Podczas gdy Thomas jest więźniem destrukcyjnej spirali, Vanessa i Logan znów zaczynają się spotykać. Chłopak nigdy nie pogodził się z końcem ich związku i jest gotowy by znów stanąć obok Vanessy i ją wspierać. Czy to w jego uprzejmości i trosce kryje się odpowiedź na wszystkie jej pytania? Czy zderzenie dwóch serc może mieć szczęśliwe zakończenie?

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3519542
Tytuł
Better. Przekleństwo
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
496
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2024-07-31
Rok wydania
2024
Wymiary
213 x 138
Waga
0.44 kg
Wysokość
138 mm
Długość
213 mm
Głębokość
32 mm
Nasza cena
36,87 zł
Zobacz więcej
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i produktów
Informacje o producencie
Pełna nazwa producenta
Luna
Adres pocztowy
01-527 Warszawa Mierosławskiego 11a
Email
marginesy@marginesy.com.pl
Telefon
226630275
Kraj pochodzenia produktu
Polska
Osoba odpowiedzialna w UE
Nazwisko lub nazwa podmiotu
Luna
Adres pocztowy
01-527 Warszawa Mierosławskiego 11a
Email
marginesy@marginesy.com.pl
Telefon
226630275
Zobacz więcej
Recenzje
4,7/5
3 recenzje
  • 5
    2
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Ewelina P. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2024-09-06Recenzja zweryfikowana
    Pierwszy tom skończył się dosyć drastycznie, był pełen wyrzutów sumienia, tłumaczeń i utwierdzenia drugiej osoby w prawdzie, która miała miejsce. Tom drugi zaczyna się wstępem z czasów dzieciństwa kobiecej postaci, gdzie opowiada przez kogo została zraniona i jak czuła się samotna. Następnie przechodzimy do bezpośredniej kontynuacji części pierwszej i od razu jesteśmy zdołowani, bo ona cierpi, że ponownie została zostawiona. Autorka tą część ułożyła trochę na sposób nieco smutny, przykry, wręcz osamotniony. Tak jak w tomie pierwszym byliśmy ciekawi jakie demony skrywa w sobie postać męska, tak tutaj w końcu otwiera się przed dziewczyną i wyznaje, co tak bardzo go zmieniło i jak przeszłość mocno go skrzywdziła. To trudna rozmowa, bo wychodzi na to, że nie każde dziecko może zaznać choć odrobiny bezpieczeństwa. Jego wyznanie nas mocno szokuje i nawet starałam się szukać wyjaśnienia dla jego obecnego życia bez serca, ale nie zmieniało to faktu, że nie powinien mierzyć jedną miarą wszystkich ludzi na świecie. No i kiedy ponownie wydawało mi się, że już bardziej nie można zaskoczyć, na pole dwojga pogubionych osób wkracza dawna męska postać. Teraz to dopiero się dzieje, bo zazdrość goni zazdrość, a dziewczyna jest naprawdę zagubiona, bo nie chce, by komukolwiek z nich stała się jakaś krzywda. I tutaj muszę dodać, że tak jak w tomie pierwszym nasze postacie bywały niezdecydowane i mało o sobie decydowały, tak teraz widzimy, że dorośli. Już wiedzą co chcą osiągnąć i dojrzalej podchodzą do swoich problemów, choć jak wiadomo, i dorosłym zdarzają się wpadki. Przeczuwając, że to nie koniec ich historii, domyślałam się już, że musi pojawić się ktoś, kto ponownie nić porozumienia rozerwie, podda próbie i nie tylko. Więc jak sądzicie, czy będąc dojrzalszym, w końcu zaufają sobie na tyle, by bez przeszkód móc być razem?
    Tym razem opowieść przypominała mi grę w ping ponga. Ich emocje były rzucane, potem przyciągane, to znów ktoś namieszał, to udało się coś scalić i tak w kółko. Autorka strasznie wymęczyła tych dwojga, a widziałam już, że powstał trzeci tom. Lepiej uzbroić się we wszystkie, bo od tej historii nie można się oderwać:-)
  • Zaispirowanawkuchni G. Klient niezweryfikowany
    4.0
    2024-08-22Recenzja zweryfikowana
    Zakazana miłość podobno smakuje najlepiej? Zgadzacie się z tym? "Better. Przekleństwo" to drugi tom serii Better Carrie Leighton od Wydawnictwa Luna. Los ponownie łączy Vanessę i Thomasa. Tym razem młodzi otwierają się przed sobą i wyjaśniają sobie wszystko co do tej pory ich trapiło i zaburzało ich relacje. Stają się dla siebie wsparciem jednak to burzliwa relacja i mimo miłości trudna. Są jak ogień i woda. Ona walczy o nich jak lwica a on niszczy wszystko co kocha. Czy mimo przeciwności ta relacja ma szansę? Czy wtrącanie się dawnych znajomych to dobry pomysł? Jest to emocjonalny rollercoaster. Bohaterowie momentami doprowadzali mnie do szału. Ona bardzo naiwna i niedojrzała a on wybuchowy, zazdrosny i porywczy. Ta relacja to ewidentnie rewelacja toksyczna i aż się boję do czego doprowadzi w kolejnym, finałowym tomie.
  • Barbara D. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2024-08-07Recenzja zweryfikowana
    W drugim tomie relacja bohaterów jest niesamowicie gorąca i destrukcyjna. Są dla siebie wszystkim, a jednocześnie krzywdzą się nawzajem. Ich namiętne zbliżenia oczyszczają ich umysł, słowa natomiast ranią i powodują łzy! Ta relacja z góry skazana na niepowodzenie jest niszczącym duetem, który przynosi emocje doprowadzające do wielu szalonych zdarzeń. Z jednej strony możemy poznać szczegółowe informacje z życie Thomasa, którego los nie oszczędził, a z drugiej determinację Vanessy potrafiąca walczyć jak lwica! Są jak-ogień i woda dające czytelnikowi dużą dawkę emocji przyprawiające o szybsze bicie serca! Drugi tom jest dużo bardziej emocjonujący i nieprzewidywalny niż poprzedni. Poznane fakty z życia postaci pozwalają nam zrozumieć ich czasem dziwne zachowanie. Każdy szczegół jest ważny w tej historii-rozmowy z przyjaciółmi, matka, siostrą znasz wyjazdem w celu szukania odpowiedzi na nurtujące pytania. Bardzo podobał mi się I tom, a II mnie zachwycił! Teraz czekam na finalną część, która będzie nie mnie emocjonująca ,co już poznane tomy. A wiem to dzięki zakończonym drugim tomie! Nawet nie zastanawiajcie się nad czytaniem tej książki—-bierzcie, czytajcie i przeżyjcie ogrom emocji! Ogromnie polecam
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,49 zł Pobranie 5,00 zł
DPD Automaty
data dostawy 21. listopada, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
5,99 zł
InPost Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
15,49 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier GLS
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,99 zł Pobranie 5,00 zł
DPD Pickup Żabka i inne
data dostawy 21. listopada, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
14,49 zł Pobranie 6,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 199,00 zł
11,99 zł
DPD Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,99 zł Pobranie 5,50 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
InPost International
data dostawy 26. listopada, środa
39,99 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej - ul. Londzina 57
data dostawy 20. listopada, czwartek
0,00 zł
Odbiór osobisty w Krakowie - ul. Podwale 1
data dostawy 20. listopada, czwartek
0,00 zł

Produkty od autora: