Xi

Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego

Ksiądz Jan Kaczkowski (1977 -2016) to człowiek petarda! W ciągu swojego niedługiego życia zrobił ogrom dobrego dla innych. Był głosem cierpiących, biednych i opuszczonych. Wyciągał pomocną dłoń do każdego, kto potrzebował wsparcia i otuchy. Pomimo postępującej choroby nowotworowej nie zwolnił biegu. Nadal działał społecznie i pracował w założonym przez siebie hospicjum. Udzielał się medialnie i otCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: WAM
 • Data premiery: 2022-10-21
 • Liczba stron: 744
 • Wymiary: 218 x 160

Ksiądz Jan Kaczkowski (1977 -2016) to człowiek petarda! W ciągu swojego niedługiego życia zrobił ogrom dobrego dla innych. Był głosem cierpiących, biednych i opuszczonych. Wyciągał pomocną dłoń do każdego, kto potrzebował wsparcia i otuchy. Pomimo postępującej choroby nowotworowej nie zwolnił biegu. Nadal działał społecznie i pracował w założonym przez siebie hospicjum. Udzielał się medialnie i otwarcie mówił o swoim powołaniu i chorobie. Śmiał się, że jest onkocelebrytą.

Wydawnictwo WAM przypomina postać wyjątkowego księdza, którego pokochali Polacy. "Ale petarda! Ks. Kaczkowski w trzech odsłonach" to pakiet najpoczytniejszych tytułów napisanych przez księdza Kaczkowskiego i dotyczących jego osoby.

Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego- wielki społecznik w trzech odsłonach

Pakiet "Ale petarda" zawiera trzy bestsellerowe książki, które są świadectwem życia i pracy społecznej księdza Jana Kaczkowskiego:

 1. "Życie na pełnej petardzie",

 2. "Grunt pod nogami. Ks. Jan Kaczkowski nieco poważniej niż zwykle",

 3. "Dasz radę. Ostatnia rozmowa".

Każda z trzech pozycji to zapis niezwykłych rozmów przeprowadzonych z duchownym już po otrzymaniu diagnozy raka. Ksiądz dzieli się z czytelnikami swoją niespożytą energią i olbrzymimi pokładami optymizmu. Ze swobodą mówi o rzeczach ostatecznych i swojej ciężkiej walce z nieprzewidywalnym przeciwnikiem. Opowiada o głębokiej relacji z Bogiem, której zawdzięcza siłę do działania wbrew wszystkim przeciwnościom. Opisuje swoje ulubione fragmenty Pisma Świętego i wyjaśnia co jest najważniejsze w życiu każdego z nas.

Szczerze przyznaje, że jego droga do kapłaństwa była dość wyboista. Pochodził z niezbyt religijnej rodziny. Nie uczestniczył w katechezie w szkole. Został odrzucony przez jezuitów. A przez słaby wzrok i jednostronny niedowład ciała musiał niemal zrezygnować ze święceń kapłańskich. Głos Boga w jego głowie był silniejszy niż trudności, jakie napotykał na swojej drodze. Nigdy się nie poddał i ostatecznie został wyświęcony w 2002 r. Swoją determinacją chce zarazić innych.

Pakiet "Ale petarda. Ks. Kaczkowski w trzech odsłonach" - lekcja optymizmu

Do dziś postać księdza Kaczkowskiego inspiruje miliony ludzi, nie tylko wierzących.

Zestaw książek "Ale petarda ks. Kaczkowski w trzech odsłonach" stanowi duchowy testament popularnego duchownego. Publikacje dokumentują niewzruszoną postawę księdza i głęboką ufność Bogu.

Słowa księdza Kaczkowskiego chwytają za serce. Kapłan unika moralizowania, patetycznej formy i trudnych, niedzisiejszych, wyrażeń. Mówi prosto, otwarcie, szczerze do bólu. Często żartuje. Ma duży dystans do siebie i świata. Nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów. Ma odwagę krytykować skostniały sposób myślenia, a nawet wytykać błędy innym księżom.

Poprzez swoje publikacje i wywiady-rzeki ks. Kaczkowski pokazuje innym ludziom jak zmotywować się do walki o siebie i nie tracić nadziei w najtrudniejszych chwilach. Jest przekonany, że optymizm, szczerość i determinacja są konieczne, by oswoić myśl o ciężkiej chorobie i wziąć udział w najważniejszej życiowej bitwie. Nie wszystko od nas zależy, lecz wiara w dobro może zdziałać prawdziwe cuda.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3306357
Tytuł
Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego
Wydawnictwo
Liczba stron
744
Data premiery
2022-10-21
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
218 x 160
Waga Produktu [kg]
1.18
Długość
142
Głębokość
202
Wysokość
160
Nasza cena
76,69 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
5 recenzji
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Bożena R. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2023-07-12
  Mądre przemyślenia wyjątkowego człowieka . Szczególnie polecam książkę "Życie na pełnej petardzie ".
 • Grażyna P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-12-29
  Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego  to świetny zestaw, który pochłonął mnie totalnie na kilka minionych wieczorów. Myślałam, że lektura całości zajmie mi trochę, a tymczasem nim się obejrzałam byłam już na ostatnich stronach ostatniej książki. Naprawdę genialna i z całą dozą pewności i do niech wrócę, bo do takich książek jak ta po prostu warto wracać, są bardzo potrzebne. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
 • Iza D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-12-22
  Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego  to bez wątpienia jedna z lepszych serii, jakie miałam okazję kiedykolwiek czytać. Świetnie napisane, z piękną szatą graficzną, z dbałością o detale. Zresztą widzę, ze nie tylko ja rzucam tutaj pozytywami, chyba wszyscy czytelnicy są zadowoleni. Zresztą teraz czyta mój mąż i jest tak samo zachwycony jak ja. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
 • Helena Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-12-20
  Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego  to moim zdaniem must have dla każdego. I to nie tylko dla wierzącego, bo nie trzeba być wierząceym aby przesłanie autora do człowieka trafiła. Owszem, sporo tutaj religii, ale to nie jest główny temat. Zresztą, co ja tu będę, poczytajcie. Sami. Moim zdaniem to piękna opcja na prezent dla każdego, szczególnie teraz na święta. Ja tam byłaby zachwycona takim prezentem.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 25. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 25. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 25. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 25. lipca, czwartek
0,00 zł

O Autorze


3306357
Ładowanie...