Xi

Bazgraki i dinozaury. Kapitan Nauka

"Bazgraki i dinozaury. Kapitan Nauka" to znakomite narzędzie do ćwiczeń koncentracji, wstępnego treningu pisania i rozwoju zainteresowań przyrodniczych!Powszechnie wiadomo, że wiedza i umiejętności nabywane podczas zabawy zostają w głowie najdłużej. Autorki "Bazgraków i dinozaurów" wykorzystały tę informację, by stworzyć materiały do efektywnej i przyjemnej nauki! Książeczka przeznaczona jest dla Czytaj więcej

"Bazgraki i dinozaury. Kapitan Nauka" to znakomite narzędzie do ćwiczeń koncentracji, wstępnego treningu pisania i rozwoju zainteresowań przyrodniczych!

Powszechnie wiadomo, że wiedza i umiejętności nabywane podczas zabawy zostają w głowie najdłużej. Autorki "Bazgraków i dinozaurów" wykorzystały tę informację, by stworzyć materiały do efektywnej i przyjemnej nauki! Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-6 lat, a jej treść łączy ćwiczenia logiczne i łamigłówki z informacjami na temat ulubieńców wielu maluchów - dinozaurów.

Tytułowe Bazgraki to sympatyczne rysunkowe postaci towarzyszące dziecku w rozwiązywaniu zawartych w książce zadań. A przed małymi czytelnikami sporo wyzwań: zagadki logiczne, labirynty, ćwiczenia z elementami kodowania... Zadania przeplatane są ciekawostkami na temat dinozaurów i wszystkiego, co z nimi związane, od różnic między rozmaitymi gatunkami po informacje na temat ich pozostałości odkrytych przez współczesnych paleontologów.

Rozwiązywanie zaproponowanych ćwiczeń rozwija umiejętność grafopercepcji, czyli kontrolowania wzrokiem czytanej lub pisanej treści, poprawia zdolność koncentracji oraz koordynacji na linii oko-ręka. Zawartość treści edukacyjnych poszerza wiedzę o świecie i zachęca do dalszego poznawania tematu: wybór atrakcyjnego dla kilkulatków zagadnienia ułatwia im dłuższe skupienie uwagi na pracy z książką. Zastosowanie zmywalnych kart i suchościeralnego flamastra umożliwia wielokrotne rozwiązywanie zadań: dziecko może ćwiczyć daną umiejętność do skutku, a w razie potrzeby jedna książeczka posłuży kilku osobom.

"Bazgraki i dinozaury" to część edukacyjnej serii "Kapitan Nauka", przybliżającej dzieciom w wieku przedszkolnym wiedzę i umiejętności z różnorodnych dziedzin nauki. Autorką zadań w prezentowanym tomie jest Monika Sobkowiak - neurologopeda i nauczycielka wychowania przedszkolnego, autorka bloga "Pani Monia" poświęconego innowacyjnym technikom nauczania i rozwojowi kreatywności u dzieci. Ilustracje są dziełem Poli Augustynowicz, absolwentki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, laureatki licznych konkursów branżowych i biennale.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3206705
Tytuł
Bazgraki i dinozaury. Kapitan Nauka
Producent
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
24
Data premiery
2022-01-18
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
230 x 220
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.2
Długość
230
Głębokość
230
Wysokość
220
Nasza cena
17,89 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Bazgraki i dinozaury. Kapitan Nauka” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. lipca, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


3206705
Ładowanie...