Baśnie braci Grimm

Już prawie dwieście lat (pierwsze wydanie niem. 1812-1815) baśnie spisane i wprowadzone do niemieckiego języka literackiego przez braci Grimm są obecne w kulturze europejskiej i światowej. Wybór, który prezentujemy w nowym, świetnym tłumaczeniu Elizy Pieciul-Karmińskiej zawiera 50 najbardziej znanych utworów (jest w nim m.in. baśń O wilku i siedmiu koźlątkach, Miejscy muzykanci z Bremy, Jaś i MałgCzytaj więcej

więcej parametrów

O książce

Już prawie dwieście lat (pierwsze wydanie niem. 1812-1815) baśnie spisane i wprowadzone do niemieckiego języka literackiego przez braci Grimm są obecne w kulturze europejskiej i światowej. Wybór, który prezentujemy w nowym, świetnym tłumaczeniu Elizy Pieciul-Karmińskiej zawiera 50 najbardziej znanych utworów (jest w nim m.in. baśń O wilku i siedmiu koźlątkach, Miejscy muzykanci z Bremy, Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Paluszek, Śpiąca królewna, Królewna Śnieżka).
Wielkim atutem tego wydania są ilustracje Adolfa Borna, znanego czeskiego malarza i ilustratora (ur. 1930), którego prace są nagradzane i wystawiane na całym świecie.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
219133
Tytuł
Baśnie braci Grimm
Producent
Język
polski
Język oryginału
niemiecki
Liczba stron
552
Typ okładki
twarda
Data premiery
2009-10-30
Rok wydania
2009
Wymiary
235 x 180
Waga
1.6 kg
Wysokość
45 mm
Długość
241 mm
Głębokość
183 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
183 mm
Nasza cena
39,09 zł
Powiązane tematy:
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Baśnie braci Grimm” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność