Xi

Bardzo małe rzeczy. Proste refleksje o życiu i przyjaźni ze Stumilowego Lasu

Sympatyczne opowiadania autorstwa Alana Alexandra Milne o przygodach Kubusia Puchatka zawierają całe mnóstwo z pozoru prostych, ale głębokich przemyśleń o tym, co w życiu powinno liczyć się najbardziej. Miś o bardzo małym rozumku doskonale wiedział, że w życiu najważniejsze są ulotne chwile oraz małe rzeczy, które kryją w sobie prawdziwe szczęście. Szczerze cieszył się więc zwyczajnym spotkaniem zCzytaj więcej

Sympatyczne opowiadania autorstwa Alana Alexandra Milne o przygodach Kubusia Puchatka zawierają całe mnóstwo z pozoru prostych, ale głębokich przemyśleń o tym, co w życiu powinno liczyć się najbardziej. Miś o bardzo małym rozumku doskonale wiedział, że w życiu najważniejsze są ulotne chwile oraz małe rzeczy, które kryją w sobie prawdziwe szczęście. Szczerze cieszył się więc zwyczajnym spotkaniem z przyjaciółmi, smacznym podwieczorkiem czy przedpołudniową przechadzką po lesie. Swoją postawą udowadniał, że każdego dnia warto doceniać drobiazgi. bo to właśnie one są źródłem radości, wewnętrznego spokoju i zadowolenia z siebie.

Książka "Bardzo małe rzeczy. Proste refleksje o życiu i przyjaźni ze Stumilowego Lasu." to niezwykła kompilacja tekstów motywacyjnych zaczerpniętych z "Kubusia Puchatka".

„Bardzo małe rzeczy. Proste refleksje o życiu i przyjaźni ze Stumilowego Lasu” - o czym jest ta książka?

Catherine Hapka w jednym miejscu zebrała wszystkie najważniejsze mądrości życiowe ulubieńca wszystkich dzieci (i dorosłych trochę też). Inspirujące cytaty uzupełniła swoimi autorskimi przemyśleniami o życiu. W ten sposób motywuje czytelników do uważnego przyjrzenia się swojej codzienności i bacznej obserwacji tego, co dzieje się dookoła. Zachęca do afirmacji życia i szukania radości w zwyczajnych rzeczach. Publikację dopełniają urocze ciepłe ilustracje.

Głęboki przekaz płynący z książki pt. "Bardzo małe rzeczy. Proste refleksje o życiu i przyjaźni ze Stumilowego Lasu" podkreśla znaczenie przyjaźni, wdzięczności i małych gestów życzliwości.

Książka "Bardzo małe rzeczy. Proste refleksje o życiu i przyjaźni ze Stumilowego Lasu." - opinie

"Bardzo małe rzeczy. Proste refleksje o życiu i przyjaźni ze Stumilowego Lasu." to publikacja, która inspiruje, bawi i uczy. Autorka świadomie zrezygnowała z moralizatorskiego tonu. Nawiązując do oryginalnych opowiadań angielskiego pisarza w nienachalny sposób objaśnia współczesnym ludziom istotę życia.

Prostota wypowiedzi i minimalizm pozwala czytelnikom skupić się na ponadczasowym przesłaniu. Refleksje są zrozumiałe dla wszystkich, niezależnie do wieku i życiowego doświadczenia. To świetny punkt wyjścia do rozmów wychowawczych z młodymi ludźmi.

Kubuś Puchatek jest jednym z największych optymistów wśród bohaterów literackich. Złote myśli misia i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu mają magiczną wprost moc. Każdemu czytelnikowi poprawiają nastrój i podnoszą na duchu nawet w najtrudniejszych chwilach. Odbiorcy doceniają humor i optymizm kultowych postaci.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3316726
Tytuł
Bardzo małe rzeczy. Proste refleksje o życiu i przyjaźni ze Stumilowego Lasu
Wydawnictwo
Liczba stron
128
Data premiery
2022-10-14
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
215 x 162
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.32
Długość
160
Głębokość
210
Wysokość
162
Nasza cena
23,89 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 21. maja, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


3316726
Ładowanie...