Bajki dla dziewczynek. 64 strony w kolorze

  14 recenzje

„Bajki dla dziewczynek” to książka autorstwa Małgorzaty Białek, pełna pięknych historii z motywami uwielbianymi przez małe czytelniczki. Na jej kartach znalazły się przygody z udziałem pięknych księżniczek i królewien, dobrych wróżek i złych czarownic, a także kucyków, pegazów, książąt oraz najzwyklejszych dziewcząt. Każda bajka porusza niezwykle ważne tematy, takie jak miłość, przyjaźń, czy walkaCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Greg
  • Serie: 64 strony w kolorze
  • Data premiery: 2017-01-30
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 64
  • Wymiary: 245 x 172
więcej parametrów
Polecamy inne produkty z serii 64 strony w kolorze
Zobacz wszystkie

O książce

„Bajki dla dziewczynek” to książka autorstwa Małgorzaty Białek, pełna pięknych historii z motywami uwielbianymi przez małe czytelniczki. Na jej kartach znalazły się przygody z udziałem pięknych księżniczek i królewien, dobrych wróżek i złych czarownic, a także kucyków, pegazów, książąt oraz najzwyklejszych dziewcząt. Każda bajka porusza niezwykle ważne tematy, takie jak miłość, przyjaźń, czy walka dobra ze złem. W żadnej nie zabrakło też dobrego zakończenia. Publikacja została wzbogacona barwnymi ilustracjami, ułatwiającymi wyobrażenie sobie każdej z historii i jej bohaterów.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
671945
Tytuł
Bajki dla dziewczynek. 64 strony w kolorze
Producent
Wiek od (lata)
4
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
64
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2017-01-30
Rok wydania
2024
Wymiary
245 x 172
Waga
0.17 kg
Wysokość
4 mm
Długość
245 mm
Głębokość
170 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
170 mm
Nasza cena
10,89 zł

Opinie i recenzje książki Bajki dla dziewczynek. 64 strony w kolorze

4,8/5
 
14 recenzji
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Anna M.
    5.0
     
    2021-11-11Recenzja zweryfikowana
    Bardzo ładnie wydana pozycja. Może posłużyć jako prezent. Kolorowa i ciekawe bajki, naprawdę przyciąga wzrok dziecka i zachęca do czytania.
  • Dagmara P. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-05-10Recenzja zweryfikowana
    Kupiłam ostatnio tą książeczkę mojej chrześnicy. Była zachwycona i jej mama powtarza, że mała chce ją czytać na dobranoc każdego wieczora. Kocha wszystkie historie po kolei. Nie dziwię się wcale temu. Są takie dziewczyńskie, kolorowe, zawsze z dobrym zakończeniem. Nic dodać, nic ująć. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak kupić drugi egzemplarz, z bajkami dla chłopców, dla drugiego dziecka.
  • Sonia M. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-05-06Recenzja zweryfikowana
    Zbiór pięknych historii dla małej dziewczynki. Piękne opowieści, podobne do tych, które mama czytała mi w dzieciństwie. Podoba mi się wykonanie. Może jest trochę zbyt różowo, no ale w końcu ma to być lektura dla młodej damy!
  • Marta J. Klient niezweryfikowany
    4.0
     
    2020-04-29Recenzja zweryfikowana
    I kim chce zostać moja mała jak dorośnie? Królewną. Uf, mam nadzieję, ze wyrośnie z tego marzenia. Generalnie przyjemna książeczka, choć trochę zbyt pstrokata, a historie zbyt wyidealizowane. Mimo wszystko wolę lektury, które zawierają jakąś edukacyjną treść i są bardziej autentyczne.
  • Gosia C. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-04-25Recenzja zweryfikowana
    Piękne bajki, które pokocha każda mała dziewczynka. Są mądre i pouczające, część z nich jest rymowana. Treść wzbogacona została o piękne ilustracje. Dosłownie nic dodać, nic ująć. Cena też jest jak najbardziej w porządku. Ta książeczka przypomina mi trochę pozycje z mojego dzieciństwa, pewnie dlatego mam do niej taki sentyment. Polecam z całego serca.
  • Hanna C. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-04-22Recenzja zweryfikowana
    Córeczka uwielbia tą książeczkę. Zawsze czytam ją wspólne na dobranoc. Dużo czasu poświęcamy na oglądanie i analizowanie poszczególnych obrazków. Po takiej lekturze mała ma z pewnością magiczne i kolorowe sny!
  • Wiktoria E. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-04-15Recenzja zweryfikowana
    Bajki zawarte w książeczce napisane są w prosty i zrozumiały dla dziecka sposób. To ulubiona lektura mojej córci. Zresztą, nie ma co się dziwić. Wszystkie historie są takie piękne, bajkowe, kolorowe. Oj, żeby życie w rzeczywistości takie było!
  • Sandra N. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-04-10Recenzja zweryfikowana
    Bardzo lubimy z córką tą książkę. Jest idealnie stworzona tylko pod dziewczynki. Jest tu dużo bajek o księżniczkach, odważnych książętach na białych rumakach, dużo o miłości. Czyli to co wszystkie małe damy kochają. Chyba nie ma w tej pozycji historyjki, która nie spodobałaby się mojej małej. Wiadomo, jedne lubi bardziej, inne mniej. Polecam nie tylko tą, ale i wszystkie inne pozycje dziecięce z tego wydawnictwa.
  • Paula I. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-04-08Recenzja zweryfikowana
    Moja córka otrzymała tą książkę w prezencie na urodziny. Traktuje ją jak skarb i przegląda ją całymi dniami. Dużo w niej ładnych ilustracji. Poza tym, łatwa do przeczytania, duża czcionka i prosta treść. Fajnie historyjki z morałem. Podobają mi się.
  • Gabriela F. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-04-01Recenzja zweryfikowana
    To typowa książeczka zarezerwowana dla dziewczynek. Jest w niej mnóstwo historii o pięknych księżniczkach i odważnych książętach. Przyjemna lektura na dobranoc. Ogromny plus za szatę graficzną. Ładne ilustracje i duża czcionka.
  • Judyta K. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-03-26Recenzja zweryfikowana
    Mamy już na półce bajki dla chłopców od dłuższego czasu, więc przyszła też pora dla bajki dla dziewczynek. Bardzo cieszę się, że to wydawnictwo zdecydowało się wydać tą pozycję. Dzięki niej, dzięki tym historyjkom moja córka nie ma problemu z zasypianiem. Choć niektóre opowiadania sa dla niej tak fascynujące, że jest na tyle rozemocjonowana, że nie można usnąć. Jednak przy większości bajek zasypia po kilku stronach. Książka ponadto jest cudnie wydana. Polecam gorąco!
  • Magda Z. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-03-25Recenzja zweryfikowana
    Cukierkowa książeczka dla małych księżniczek. Pięknie wydana, z ładnymi ilustracjami. Zawiera kilka baśniowych historii z pouczającą puentą. Dobra propozycja na prezent.
  • Arleta H. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-03-18Recenzja zweryfikowana
    Tą książeczkę pokocha każda młoda czytelniczka. To zbiór niezwykłych, bajecznych opowieści. Córka czyta je na okrągło. Piękne wydanie, ładne ilustracje. Historie trochę banalne, ale i na takie powinno być miejsce w dziecięcej główce.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również

Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka