Xi

Bądź tym, kim jesteś. Urzeczywistnienie tego, kim naprawdę jesteś, to największy dar, jaki możesz ofiarować światu.

Maharishi Ramana Śri

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Liczba stron: 366

Kup w zestawie:

3 produkty
wartość produktów w zestawie:
84,80 zł
51,75 zł
oszczędzasz 33,05 zł (39%)
-41%

44,90 zł

26,40 zł

oszczędzasz 18,50 zł (41%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Paczkomaty 9,99 zł
Kurier 11,99 zł

Opis

Nie poznasz prawdy o świecie, jeśli w jej poszukiwaniu nie zajrzysz najpierw w głąb swojej duszy.
Śri Ramana Maharishi – jeden z najważniejszych żyjących współcześnie myślicieli i przywódców duchowych – stawia człowiekowi za główną życiową misję urealnienie swojej prawdziwej natury. Tylko dzięki temu jesteśmy w stanie pojąć to, co znajduje się wokół nas. Mistrz wyjaśnia tę koncepcję w książce „Bądź tym, kim jesteś”, odpowiadając na prawdziwe pytania usłyszane od uczniów.
Według Śri Ramany istnieje jedno uniwersum, z którego wywodzą się wszelkie inne byty. Człowiek nie tylko doświadcza owego wszechświata, ale i sam jest jego początkiem. Mistrz wyróżnia kilka poziomów wtajemniczenia. Na najwyższym z nich nie istnieje nic poza świadomością, a dotarcie do niego jest blokowane przez błędne przekonania i ograniczenia, które sami sobie narzucamy lub wywiera je na nas otoczenie. Aby poznać swoją prawdziwą naturę, musimy się z nich wyzwolić.
Słuchacze Śri Ramany często widzieli trudność w przełożeniu teorii na praktykę. Obawiali się, że nie odnajdą swojej prawdziwej natury bez wielu lat nauki. Mistrz radził im wówczas, by odrzucali i to przekonanie: w zamian proponował nowatorską metodę uważnego spojrzenia w głąb siebie lub, jak sam ją nazywał, „wnikliwego zapytywania siebie”. Metoda ta jest głównym wyróżnikiem jego nauk.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2838862
Tytuł Bądź tym, kim jesteś. Urzeczywistnienie tego, kim naprawdę jesteś, to największy dar, jaki możesz ofiarować światu.
Autor Maharishi Ramana Śri
Wydawnictwo Wydawnictwo Galaktyka
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 366
Data premiery 2020-05-22
Rok wydania 2020
Wymiary produktu [mm] 0 x 0 x 0
Okładka Miękka
Cena detaliczna 44,90 zł
Nasza cena 26,40 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Dagmara J.

5/5
| 22-10-2020
Dostałem tą książkę w prezencie. Tytuł jakoś długo nie zachęcał mnie do lektury i już piszę na wstępie, że żałuję że tak późno się za nią zabrałam. Książka jest fenomenalna, napisana w świetny sposób. Mocno spirytualistyczna, co nie każdemu może przypaść do gustu, ale mi akurat się podobało. mnóstwo porad, mnóstwo rzeczy które pozytywnie Cię napędzą. To nie jest poradnik jakich wiele obecnie na rynku wydawniczym, to bardziej takie lekarstwo na umęczoną duszę. Polecam gorąco.

Beata H.

5/5
| 22-10-2020
Kupiłam, bo zafascynował mnie tytuł. No i nie pomyliłam się co do zawartości. Autor pisze mądrze, rzeczowo, ale przede wszystkim inspirująco. A to jest chyba najważniejsze w tego typu pozycjach. Naprawdę w swoim życiu przerobiłam sporo poradników motywacyjnych, ale jeśli naprawdę potrzebujesz kopa energetycznego, to ta pozycja Ci go zapewni. Po prostu polecam.

Krystyna K.

5/5
| 10-10-2020
Pozycja „Bądź tym, kim jesteś. Urzeczywistnienie tego, kim naprawdę jesteś, to największy dar, jaki możesz ofiarować światu” to przede wszystkim mądra i szalenie inspirującą książka. No i do tego napisana w piękny sposób. Trudno się od niej oderwać choćby na sekundę, a jak człowiek skończy, to smutno że to już koniec Naprawdę rzadko kiedy udaje mi się trafić na takie literackie skarby. Polecam całym sercem każdemu człowiekowi!

Alicja F.

5/5
| 29-08-2020
Książka indyjskiego nauczyciela to próba zrozumienia i pogodzenia się z otaczającym światem oraz z samym sobą. To wyprawa do swojego wnętrza, ale także próba odrzucenia ograniczeń narzucanych współczesnemu człowiekowi przez jego umysł. To bardzo przystępna dla zachodniego czytelnika książka o indyjskiej filozofii.

Elzbieta P.

5/5
| 14-08-2020
Nowatorska metoda zrozumienia świata i samego siebie, przeznaczona dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją duchową wędrówkę. Książka została napisana przez sławnego indyjskiego filozofa, który stawia w swoim nauczaniu na łatwą do przyswojenia dla każdego odbiorcy metodę poznania swojego wnętrza.

Józef N.

5/5
| 30-07-2020
Książka dla tych, którzy szukają praktycznej metody poznania swojego wnętrza. Dotyka tematu ograniczeń, jakie narzuca człowiekowi świadomość i skupia się na poszukiwaniu jego prawdziwej natury. Książka ta jest bardzo przystępnym dziełem, które wychodzi naprzeciw ludziom nie mającym za sobą długiego okresu ćwiczeń duchowych.

Dawid N.

5/5
| 15-07-2020
Niezwykły trening osobowości prezentowany przez znanego indyjskiego nauczyciela duchowego. Książka skupia się na poszukiwaniu prawdziwej natury człowieka i odkrywaniu samego siebie, nie opierając się jednak tylko na elementach mistycznych. To opis jego słynnej metody zapytywania siebie, która łatwo pozwala odkryć kim się jest oraz do czego się dąży.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
29 Październik, Czwartek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
30 Październik, Piątek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
30 Październik, Piątek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
30 Październik, Piątek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
29 Październik, Czwartek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
29 Październik, Czwartek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Komiksy
  • Ładowanie...