Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Bądź tym, kim jesteś. Urzeczywistnienie tego, kim naprawdę jesteś, to największy dar, jaki możesz ofiarować światu

Ramana Maharishi

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Galaktyka
Liczba stron: 366
-39%

44,90 zł

27,50 zł

oszczędzasz 17,40 zł (39%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Orlen Paczka 6,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 9,99 zł
Kurier DPD 11,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł

Opis

Nie poznasz prawdy o świecie, jeśli w jej poszukiwaniu nie zajrzysz najpierw w głąb swojej duszy. Śri Ramana Maharishi – jeden z najważniejszych żyjących współcześnie myślicieli i przywódców duchowych – stawia człowiekowi za główną życiową misję urealnienie swojej prawdziwej natury. Tylko dzięki temu jesteśmy w stanie pojąć to, co znajduje się wokół nas. Mistrz wyjaśnia tę koncepcję w książce „Bądź tym, kim jesteś”, odpowiadając na prawdziwe pytania usłyszane od uczniów.

Według Śri Ramany istnieje jedno uniwersum, z którego wywodzą się wszelkie inne byty. Człowiek nie tylko doświadcza owego wszechświata, ale i sam jest jego początkiem. Mistrz wyróżnia kilka poziomów wtajemniczenia. Na najwyższym z nich nie istnieje nic poza świadomością, a dotarcie do niego jest blokowane przez błędne przekonania i ograniczenia, które sami sobie narzucamy lub wywiera je na nas otoczenie. Aby poznać swoją prawdziwą naturę, musimy się z nich wyzwolić. Słuchacze Śri Ramany często widzieli trudność w przełożeniu teorii na praktykę. Obawiali się, że nie odnajdą swojej prawdziwej natury bez wielu lat nauki. Mistrz radził im wówczas, by odrzucali i to przekonanie: w zamian proponował nowatorską metodę uważnego spojrzenia w głąb siebie lub, jak sam ją nazywał, „wnikliwego zapytywania siebie”. Metoda ta jest głównym wyróżnikiem jego nauk.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2838862
Tytuł Bądź tym, kim jesteś. Urzeczywistnienie tego, kim naprawdę jesteś, to największy dar, jaki możesz ofiarować światu
Autor Ramana Maharishi
Wydawnictwo Galaktyka
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 366
Data premiery 2020-05-22
Rok wydania 2020
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.4
Cena detaliczna 44,90 zł
Nasza cena 27,50 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Helena W.

5/5
| 30-08-2021
Wyjątkowa pozycja. Niezwykle czytelnie, prosto przedstawione czym jesteśmy w rzeczywistości, absolut, prawda, świadomość. Dla poszukujących prawdy z całą pewnością pomocna. Dziękuję, że jest na rynku dostępna.

joanna s.

5/5
| 12-11-2020
Bądź tym, kim jesteś. Urzeczywistnienie tego, kim naprawdę jesteś, to największy dar, to jeden z cudów pracy nad sobą w drodze do siebie.

Natalia C.

5/5
| 07-11-2020
Do lektury książki „Bądź tym, kim jesteś. Urzeczywistnienie tego, kim naprawdę jesteś, to największy dar, jaki możesz ofiarować światu” zasiadłam w piątek i w niedziele już kartkowałam ostatnie strony. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się by tak grubą pozytywkę przeczytać w tak błyskawicznym tempie. I nie była to lektura ciach ciach szybko, tylko spokojna, ważyłam każde zdanie autora. To naprawdę dało mi do myślenia. Polecam każdemu, kto potrzebuje jakiegoś życiowego „wstrząsu”. Polecam!

Edyta T.

5/5
| 01-11-2020
Książka „Bądź tym, kim jesteś. Urzeczywistnienie tego, kim naprawdę jesteś, to największy dar, jaki możesz ofiarować światu.” to moje najnowsze odkrycie, a zarazem najlepsza książka jaką czytałem w tym roku. Generalnie nie poprzepadam raczej za tego typu literaturą, z reguły sięgam po kryminały, ale ta pozycja to po prostu sztos. Mnóstwo cennych rad, mnóstwo przykładów z życia wziętych. Dużo konkretnych wskazówek, bez zbędnego lania wody. Czyta się genialnie. To takie przeżycie duchowe. Zresztą, przekonajcie się sami.

Malwina K.

5/5
| 29-10-2020
Myślę, ze każdy człowiek na ziemi powinien to przeczytać. Żyjemy w pędzie, zmieniamy się, często udajemy kogoś kim nie jesteś,my by spodobać się inny,mi. A to wszystko prowadzi nas jedynie do ślepego zaułku. Ta książka to niby taki poradnik motywacyjny, lecz dość nietypowy, inny od wszystkich,. Po pierwszy autor wiele wyjaśnia, jest trochę filozoficznie, ale mi to tam osobiście w ogóle nie przeszkadza. Po drugie tyle tu porad, że nie wiadomo za co się zabrać. No i piękne wydanie. Polecam.

Dagmara J.

5/5
| 22-10-2020
Dostałem tą książkę w prezencie. Tytuł jakoś długo nie zachęcał mnie do lektury i już piszę na wstępie, że żałuję że tak późno się za nią zabrałam. Książka jest fenomenalna, napisana w świetny sposób. Mocno spirytualistyczna, co nie każdemu może przypaść do gustu, ale mi akurat się podobało. mnóstwo porad, mnóstwo rzeczy które pozytywnie Cię napędzą. To nie jest poradnik jakich wiele obecnie na rynku wydawniczym, to bardziej takie lekarstwo na umęczoną duszę. Polecam gorąco.

Beata H.

5/5
| 22-10-2020
Kupiłam, bo zafascynował mnie tytuł. No i nie pomyliłam się co do zawartości. Autor pisze mądrze, rzeczowo, ale przede wszystkim inspirująco. A to jest chyba najważniejsze w tego typu pozycjach. Naprawdę w swoim życiu przerobiłam sporo poradników motywacyjnych, ale jeśli naprawdę potrzebujesz kopa energetycznego, to ta pozycja Ci go zapewni. Po prostu polecam.

Krystyna K.

5/5
| 10-10-2020
Pozycja „Bądź tym, kim jesteś. Urzeczywistnienie tego, kim naprawdę jesteś, to największy dar, jaki możesz ofiarować światu” to przede wszystkim mądra i szalenie inspirującą książka. No i do tego napisana w piękny sposób. Trudno się od niej oderwać choćby na sekundę, a jak człowiek skończy, to smutno że to już koniec Naprawdę rzadko kiedy udaje mi się trafić na takie literackie skarby. Polecam całym sercem każdemu człowiekowi!

Alicja F.

5/5
| 29-08-2020
Książka indyjskiego nauczyciela to próba zrozumienia i pogodzenia się z otaczającym światem oraz z samym sobą. To wyprawa do swojego wnętrza, ale także próba odrzucenia ograniczeń narzucanych współczesnemu człowiekowi przez jego umysł. To bardzo przystępna dla zachodniego czytelnika książka o indyjskiej filozofii.

Elzbieta P.

5/5
| 14-08-2020
Nowatorska metoda zrozumienia świata i samego siebie, przeznaczona dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją duchową wędrówkę. Książka została napisana przez sławnego indyjskiego filozofa, który stawia w swoim nauczaniu na łatwą do przyswojenia dla każdego odbiorcy metodę poznania swojego wnętrza.

Józef N.

5/5
| 30-07-2020
Książka dla tych, którzy szukają praktycznej metody poznania swojego wnętrza. Dotyka tematu ograniczeń, jakie narzuca człowiekowi świadomość i skupia się na poszukiwaniu jego prawdziwej natury. Książka ta jest bardzo przystępnym dziełem, które wychodzi naprzeciw ludziom nie mającym za sobą długiego okresu ćwiczeń duchowych.

Dawid N.

5/5
| 15-07-2020
Niezwykły trening osobowości prezentowany przez znanego indyjskiego nauczyciela duchowego. Książka skupia się na poszukiwaniu prawdziwej natury człowieka i odkrywaniu samego siebie, nie opierając się jednak tylko na elementach mistycznych. To opis jego słynnej metody zapytywania siebie, która łatwo pozwala odkryć kim się jest oraz do czego się dąży.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
24. maja, wt. — 25. maja, śr.
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
25. maja, środa
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
24. maja, wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
24. maja, wtorek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
24. maja, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
25. maja, środa
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
25. maja, środa
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
24. maja, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...