Xi
 » Zabawki  » Puzzle  » Puzzle tradycyjne

Te wyjątkowe puzzle będą wspierały rozwój twojego dziecka i towarzyszyły mu na drodze do zdobywania kolejnych umiejętności. Ich progresywny charakter sprawia, że można zacząć od układanki składającej się z najmniejszej liczby elementów, a kolejno przechodzić do bardziej skomplikowanych układów.

Co wyróżnia Baby Progressive Puzzle. Zwierzęta?

Przede wszystkim należy podkreślić, że zostały dostosowane do częstego używania przez maluchy. Bawić się nimi mogą dzieci powyżej 2 roku życia. Producentem jest doświadczona firma Trefl, która wie jak zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych, a jednocześnie stworzyć produkt, który spośród innych wyróżni się podwyższoną odpornością. Puzzle zostały wykonane z grubej tektury, nie zawierają żadnych ostrych krańców, które mogłyby uszkodzić skórę maluszka. Same puzzle natomiast mają kształt idealnie dopasowany do drobnej dłoni.

Zestaw Baby Progressive Puzzle. Zwierzęta zawiera 6 układanek, spośród których każda posiada inną liczbę elementów. Są niewielkie plansze podzielone na 2,3,4,5 i 6 części. Dwie układanki dwuskładnikowe przedstawiają urocze wróbla i zajączka, kolejne układanki prezentują ilustracje psa, kota, pszczoły i kaczuszki.

Zalety kompletu Baby Progressive Puzzle. Zwierzęta

Podobnie jak wszystkie inne zabawki tego typu i ten zestaw świetnie wpłynie na umiejętności motoryczne każdego malucha. Można zacząć od mniej precyzyjnych ruchów, poprzez te wymagające więcej dokładności, aż po te, które dla tej grupy wiekowej, wiążą się z całkiem dobrą precyzją.

Dodatkową zaletą puzzli są ilustracje, każda układanka ukazuje co innego. To ulubione zwierzęta dzieci zaprezentowane w sposób wzbudzający wyłącznie sympatię, zaciekawienie i chęć nieustannej zabawy. Puzzle mogą także posłużyć do zabawy w naśladowanie dźwięków wydawanych przez poszczególne zwierzaki lub określaniu miejsc, gdzie można je spotkać. Układanki, pomimo prostej formy, mogą być punktem wyjścia dla wielu rozwijających zabaw, które świetnie wpływają na wzrok, pamięć, logiczne myślenie i skupienie.

Warto dodać, że puzzle zostały wykonane z bezpiecznych, wysokiej jakości naturalnych materiałów, posiadające certyfikat FSC. W związku z czym rodzice mogą mieć pewność, że to produkt pod każdym względem bezpieczny dla najmłodszych, ani materiały, ani kształt, ani struktura nie będą stanowić niebezpieczeństwa dla dzieci.

Zawartość opakowania:

  • 6 układanek Baby Progressive,

  • wymiary opakowania: 310x240x65,

  • przeznaczone dla dzieci powyżej 2. roku życia.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3320642
Ładowanie...