Xi

Autyzm ćwiczenia stolikowe. Zestaw 3. Kuchnia

Kolejny zestaw ćwiczeniowy opublikowany przez Wydawnictwo WiR, to ćwiczenia dla terapeutów i rodziców dzieci z autyzmem. Autyzm dziecięcy to zaburzenie należące do spektrum zaburzeń autystycznych, będące zaburzeniem rozwoju i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego. Dzieci, cierpiące na autyzm, mają problem z komunikowaniem uczuć i budowaniem relacji interpersonalnych, charakteryzują się stereCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: WiR
 • Okładka: miękka
 • Wymiary: 335 x 270

Kolejny zestaw ćwiczeniowy opublikowany przez Wydawnictwo WiR, to ćwiczenia dla terapeutów i rodziców dzieci z autyzmem. Autyzm dziecięcy to zaburzenie należące do spektrum zaburzeń autystycznych, będące zaburzeniem rozwoju i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego. Dzieci, cierpiące na autyzm, mają problem z komunikowaniem uczuć i budowaniem relacji interpersonalnych, charakteryzują się stereotypowością zachowań. Zaburzenia spektrum autyzmu można zmniejszać poprzez terapie behawioralne czy edukacyjne, co znacząco poprawia funkcjonowanie młodych ludzi, u których występuje. Dlatego tak ważne jest sięganie po odpowiednio przygotowane ćwiczenia, pozwalające na przygotowywanie dzieci do funkcjonowania w społeczeństwie.

Zestaw "Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Zestaw 3. Kuchnia" to jeden z zestawów zaprojektowanych, by łączyć pracę terapeuty i zaangażowanie rodziców w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu. Celem zestawu jest połączenie nauki, którą przyswaja dziecko w czasie zajęć z terapeutą dziecko z doskonaleniem i utrwalaniem ich podczas zabawy i codziennej interakcji z rodzicami w domu. Dzięki zintegrowanym działaniom w przedszkolu/szkole czy placówce terapeutycznej i w domu, terapia przynosi najlepsze efekty i postępy u małych pacjentów. 

"Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Zestaw 3. Kuchnia" składa się z pudełka w dużym formacie  w którym znajduje się 60 kart ćwiczeń i 350 kartonowych elementów – układanek i etykiet. Zestaw charakteryzuje się spokojną tonacją kolorów i czytelnymi ilustracjami, dzięki którym najmłodsi bez problemów będą mogli zapoznać się z dotyczącymi kuchni i jedzenia przedmiotami i czynnościami. Ponadto do zestawu dołączone są zadania z sylabami oraz dziennik wydarzeń, który pomaga w budowaniu kompetencji komunikacyjnej i językowej. Do pełnej nauki polecane są również zestawy stolikowe "Zabawki" i "Rodzina" oraz "Blok terapeutyczny.

Autorką zestawu jest Agnieszka Bala, logopedka, specjalistka surdologopedii, pedagożka specjalna, terapeutka zaburzeń rozwojowych, nauczycielka wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, specjalistka Symultaniczno-Sekwencyjnej  Nauki Czytania.

Zestaw ćwiczeń został wydany przez Wydawnictwo WiR – tworzące publikacje dla logopedów, terapeutów i osób pracujących z dziećmi zarówno w szkole, jak i w domu. WiR publikuje pomoce edukacyjne, pomoce do terapii dzieci, pomoce do terapii umysłowej osób dorosłych, jak również szkolenia i webinary. W publikacjach WiR kładzie nacisk na oryginalność i nowatorskie podejście do tematu, zasadność metodyczną, poprawność merytoryczną, a także urozmaiconą i ciekawą szatę graficzną.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2974189
Tytuł
Autyzm ćwiczenia stolikowe. Zestaw 3. Kuchnia
Wydawnictwo
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
335 x 270
Okładka
okładka miękka
Długość
270
Głębokość
335
Wysokość
270
Nasza cena
232,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
3 recenzje
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Marlena L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-11
  Mamy 3 zestawy z tej serii, ale tematyka kulinarna najbardziej przypadła do gustu mojemu dziecku. Kto wie, może rośnie nam przyszły kucharz albo cukiernik :) Zestawy poleciła nam terapeutka, ćwiczenia pani Agnieszki Bala znamy też właśnie z terapii i ja też serdecznie je polecam jako uzupełnienie pracy w domu. Oczywiście każdy maluch jest inny i każdemu podpasuje coś innego, ale warto przynajmniej spróbować.
 • Alina P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-05
  Rewelacyjna rzecz, bardzo rozbudowane materiały, pięknie przygotowane i zilustrowane, a przede wszystkim dziecko chętne z nich korzysta. Szczerze powiem, że poziom zaangażowania mojego syna w te ćwiczenia bardzo pozytywnie mnie zakoczył :) Jestem ogromnie wdzięczna losowi, że żyjemy w czasach tak szerokiego dostępu do dobrych materiałów dla dzieci z autyzmem, do specjalistycznych terapii, a wszystkim zainteresowanym osobom serdecznie polecam ten zestaw.
 • Adriana G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-05
  Jako mama dziecka w spektrum mogę serdecznie polecić ten zestaw, jak i wszystkie pozostałe w tej serii. My rodzice musimy uczyć się życia równocześnie z dzieckiem, tak żeby jak najlepiej ułożyć wspólną codzienność, a każdy kto jest w tej sytuacji wie, jak trudne to bywa. Dlatego warto korzystać z każdej pomocy, która jest dostępna, choćby z takich materiałów, zwłaszcza że naprawdę jest to bardzo dobrze zrobione. Kosztuje dość sporo, ale moim zdaniem jest warte swojej ceny.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
0,00 zł

O Autorze


2974189
Ładowanie...