Autyzm ćwiczenia stolikowe. Zestaw 3. Kuchnia (Agnieszka Bala) - tantis.pl
Xi

Autyzm ćwiczenia stolikowe. Zestaw 3. Kuchnia

Agnieszka Bala

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: WiR
Niedostępny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Opis

Kolejny zestaw ćwiczeniowy opublikowany przez Wydawnictwo WiR, to ćwiczenia dla terapeutów i rodziców dzieci z autyzmem. Autyzm dziecięcy to zaburzenie należące do spektrum zaburzeń autystycznych, będące zaburzeniem rozwoju i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego. Dzieci, cierpiące na autyzm, mają problem z komunikowaniem uczuć i budowaniem relacji interpersonalnych, charakteryzują się stereotypowością zachowań. Zaburzenia spektrum autyzmu można zmniejszać poprzez terapie behawioralne czy edukacyjne, co znacząco poprawia funkcjonowanie młodych ludzi, u których występuje. Dlatego tak ważne jest sięganie po odpowiednio przygotowane ćwiczenia, pozwalające na przygotowywanie dzieci do funkcjonowania w społeczeństwie.

Zestaw "Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Zestaw 3. Kuchnia" to jeden z zestawów zaprojektowanych, by łączyć pracę terapeuty i zaangażowanie rodziców w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu. Celem zestawu jest połączenie nauki, którą przyswaja dziecko w czasie zajęć z terapeutą dziecko z doskonaleniem i utrwalaniem ich podczas zabawy i codziennej interakcji z rodzicami w domu. Dzięki zintegrowanym działaniom w przedszkolu/szkole czy placówce terapeutycznej i w domu, terapia przynosi najlepsze efekty i postępy u małych pacjentów. 

"Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Zestaw 3. Kuchnia" składa się z pudełka w dużym formacie  w którym znajduje się 60 kart ćwiczeń i 350 kartonowych elementów – układanek i etykiet. Zestaw charakteryzuje się spokojną tonacją kolorów i czytelnymi ilustracjami, dzięki którym najmłodsi bez problemów będą mogli zapoznać się z dotyczącymi kuchni i jedzenia przedmiotami i czynnościami. Ponadto do zestawu dołączone są zadania z sylabami oraz dziennik wydarzeń, który pomaga w budowaniu kompetencji komunikacyjnej i językowej. Do pełnej nauki polecane są również zestawy stolikowe "Zabawki" i "Rodzina" oraz "Blok terapeutyczny.

Autorką zestawu jest Agnieszka Bala, logopedka, specjalistka surdologopedii, pedagożka specjalna, terapeutka zaburzeń rozwojowych, nauczycielka wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, specjalistka Symultaniczno-Sekwencyjnej  Nauki Czytania.

Zestaw ćwiczeń został wydany przez Wydawnictwo WiR – tworzące publikacje dla logopedów, terapeutów i osób pracujących z dziećmi zarówno w szkole, jak i w domu. WiR publikuje pomoce edukacyjne, pomoce do terapii dzieci, pomoce do terapii umysłowej osób dorosłych, jak również szkolenia i webinary. W publikacjach WiR kładzie nacisk na oryginalność i nowatorskie podejście do tematu, zasadność metodyczną, poprawność merytoryczną, a także urozmaiconą i ciekawą szatę graficzną.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2974189
Tytuł Autyzm ćwiczenia stolikowe. Zestaw 3. Kuchnia
Autor Agnieszka Bala
Wydawnictwo WiR
Rok wydania 2021
Wymiary produktu [mm] 335 x 270
Okładka okładka miękka
Cena detaliczna 225,00 zł
Nasza cena 195,59 zł
Powiązane tematy: WIR

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Marlena L.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 11-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Mamy 3 zestawy z tej serii, ale tematyka kulinarna najbardziej przypadła do gustu mojemu dziecku. Kto wie, może rośnie nam przyszły kucharz albo cukiernik :) Zestawy poleciła nam terapeutka, ćwiczenia pani Agnieszki Bala znamy też właśnie z terapii i ja też serdecznie je polecam jako uzupełnienie pracy w domu. Oczywiście każdy maluch jest inny i każdemu podpasuje coś innego, ale warto przynajmniej spróbować.

Alina P.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 05-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Rewelacyjna rzecz, bardzo rozbudowane materiały, pięknie przygotowane i zilustrowane, a przede wszystkim dziecko chętne z nich korzysta. Szczerze powiem, że poziom zaangażowania mojego syna w te ćwiczenia bardzo pozytywnie mnie zakoczył :) Jestem ogromnie wdzięczna losowi, że żyjemy w czasach tak szerokiego dostępu do dobrych materiałów dla dzieci z autyzmem, do specjalistycznych terapii, a wszystkim zainteresowanym osobom serdecznie polecam ten zestaw.

Adriana G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 05-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Jako mama dziecka w spektrum mogę serdecznie polecić ten zestaw, jak i wszystkie pozostałe w tej serii. My rodzice musimy uczyć się życia równocześnie z dzieckiem, tak żeby jak najlepiej ułożyć wspólną codzienność, a każdy kto jest w tej sytuacji wie, jak trudne to bywa. Dlatego warto korzystać z każdej pomocy, która jest dostępna, choćby z takich materiałów, zwłaszcza że naprawdę jest to bardzo dobrze zrobione. Kosztuje dość sporo, ale moim zdaniem jest warte swojej ceny.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
5. kwietnia, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
5. kwietnia, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
5. kwietnia, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
5. kwietnia, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
5. kwietnia, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
5. kwietnia, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
5. kwietnia, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
5. kwietnia, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...