Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Zofia Brzeska

   (3 produktów)

  Zofia Brzeska

  Zofia Brzeska pracuje w Specjalnym Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Autystycznym w Gdańsku, Stowarzyszeniem Pomocy Osobom z Autyzmem w Toruniu i Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Autystycznym w Grudziądzu. Opiekuje się osobami z zaburzeniami autystycznymi. Ponadto zdobyła certyfikat superwizora behawioralnego.

  Zofia Brzeska od wielu lat zajmuje się terapią osób z zaburzeniami autystycznymi. Ma jednak również doświadczenie w badaniu innych problemów rozwojowych u dzieci. Prowadzi trzystopniowe szkolenia z zakresu terapii behawioralnej osób z zaburzeniami rozwoju. Szeroką wiedzę na tematy dotyczące zaburzeń rozwojowych przyniosły jej liczne wykłady i staż w norweskich placówkach terapeutycznych. Dzięki temu mogła dokładnie zapoznać się z nowoczesnymi metodami terapii behawioralnej. Obecnie autorka prowadzi konsultacje terapeutyczne w całej Polsce.

  "Uczę się rozumieć innych" - współautorką tej książki jest Zofia Brzeska. Proste historie obrazkowe w praktyczny sposób ułatwiają osobom z zaburzeniami rozwojowymi zrozumienie codziennych spraw. Wyjaśniają znaczenie relacji międzyludzkich i pomagają w poprawnym ich nawiązywaniu. Opowieści umożliwiają zrozumienie, co człowiek odczuwa w określonej sytuacji oraz jak może sobie poradzić z problemami codziennego życia.

  Ładowanie...