Xi

Zasuwa Iwona (4 produktów)

Iwona Zasuwa jest polską pedagog specjalizującą się w dziedzinie emisji głosu oraz sztuki dla dzieci. Znana jest jako autorka książek kulinarnych z serii „Smakoterapia”, zawierających przepisy bazujące na zdrowej żywności. Zawodowo pracuje także jako chórzystka i wokalistka sesyjna, która od ponad 20 lat współpracuje z wokalistką Kayah.

Zasuwa w gotowaniu kieruje się założeniami medycyny profilaktycznej, nazywanej też hipokratejską. Opiera się ona na jedzeniu w taki sposób, aby nie wywoływać chorób. W latach 2014-2015 na kanale Kuchnia + prowadziła program „Ugotuj mi Mamo”.

Jako edukatorka żywieniowa prowa...dzi autorskie cykle dla dorosłych „Żyj i jedz zdrowo” oraz warsztaty kulinarne. Jest również założycielką edukacyjno-kulinarnej Akademii Smakoterapii dla Dzieci oraz kooperatywy Samkoterapia, która działając w Warszawie trudni się kreowaniem środowiska dla producentów zdrowej żywności. Prowadzi także stronę internetową smakoterapia.pl, gdzie m.in. publikuje zdrowe przepisy.

Zasuwa ceniona jest jako autorka oryginalnych przepisów, które jest w stanie wymyślać mimo licznych ograniczeń dietetycznych, opartych o kuchnię wegańską i wegetariańską, oraz potrawy pozbawione glutenu, nabiału i cukru. Jednym z jej największych zainteresowań są metody leczenia poprzez naturalne żywienie.

Pierwszą książkę z przepisami zatytułowaną „Smakoterapia” opublikowała w 2017 roku. Obecnie na rynku dostępne są także jej dwie kontynuacje.

Bibliografia Iwony Zasuwy:
Smakoterapia;
Smakoterapia 2;
Smakoterapia 3. Spiżarnia.

28,74 49,90 zł −42%
Wysyłka 24 godziny
33,48 49,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny
32,52 49,90 zł −35%
Wysyłka 24 godziny
61,26 99,80 zł −39%
Wysyłka 24 godziny
Ładowanie...