Xi

Worre Eric (3 produktów)

Eric Worre to amerykański specjalista do spraw sprzedaży i autor bestsellerowego poradnika psychologiczno-ekonomicznego „Bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym”.

Urodził się w Stanach Zjednoczonych w 1964 roku. W roku 1988 rozpoczął pracę w firmie handlującej nieruchomościami, należącej do jego ojca. Podówczas cierpiał na poważne problemy finansowe. Nieraz brakowało mu nawet na opłacenie wszystkich, bieżących rachunków. Wtedy jego ojciec wraz ze wspólnikiem namówili do wzięcia udziału w spotkaniu na temat marketingu wielopoziomowego. Dzięki zdobytej wiedzy zdecydował się na otworzenie własnego biznesu, kt...óry rozkręcał za pieniądze pożyczone od ojca.

Już w 1988 roku otworzył firmę National Safety Associates, opartą na systemie marketingu wielopoziomowego (tzw. MLM). Przedsiębiorstwo zajmowało się dystrybucją środków przeciwpożarowych i filtrów do wody. Pod kierownictwem Worre’a rozwinęło się i zdobyło gruntowną pozycję na rynku.

Jednocześnie pracował przedsiębiorstwie świadczącym usługi prawnicze i firmie sprzedającej sprzęt elektroniczny, gdzie w krótkim odstępie czasu awansował na pozycję szefa operacji globalnych. Obecnie jest właścicielem majątku równego 15 milionów dolarów.

Eric Worre prowadzi warsztaty, spotkania i stronę internetową, dzieląc się zdobytą przed laty wiedzą w dziedzinie marketingu sieciowego. Jest również autorem bestsellerowego poradnika „Bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa marketingu sieciowego”, którego sprzedaż przekroczyła dwa miliony egzemplarzy.

18,44 29,00 zł −36%
Niedostępny
17,41 29,00 zł −40%
Niedostępny
21,19 34,90 zł −39%
Niedostępny
Ładowanie...