Xi

Wicijowski Rafał (5 produktów)

Rafał Wicijowski to bolski bloger i pisarz. Znany jest jako autor bloga „Oczami mężczyzny” oraz książek „Oczami mężczyzny (nie)idealnego”, „Oczami mężczyzny: kobiety, które mają klasę”, a także „Żyjesz tylko raz”.

Wicijowski na swoim blogu publikuje osobiste przemyślenia związane z życiem codziennym, miłością, a także realizacją marzeń i pasji. Znany jest ze swojej szczerości, szczególnie w kwestiach opisu współczesnych mężczyzn. Postrzega ich nierzadko jako zagubionych i nieumiejących odnaleźć się w swoich rolach. Autor często okrasza swoje wpisy interesującymi zdjęciami, filmami i cytatami. Jego strona ...została nagrodzona tytułem Męskiego Bloga Roku 2017.

W 2018 roku opublikował dwie pierwsze książki z serii „Oczami mężczyzny”. Noszą one tytuły „Oczami mężczyzny (nie)idealnego” oraz „Oczami mężczyzny: kobiety, które mają klasę”. Trzecia część, zatytułowana „Żyjesz tylko raz” ukazała się w roku 2019.

Bibliografia Rafała Wicijowskiego:
Oczami mężczyzny (nie)idealnego;
Oczami mężczyzny: kobiety, które mają klasę;
Żyjesz tylko raz.

Interesujesz się otaczającym Cię światem? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mechanizmach, dzięki którym życie na Ziemi jest możliwe? A może jesteś ciekawy jak działa ludzka psychika? Jeśli tak, literatura naukowa i popularnonaukowa jest właśnie dla Ciebie. W naszej księgarni znajdziesz tysiące tytułów, które w łatwy i przystępny sposób wyjaśniają na pozór skomplikowane procesy zachodzące dookoła nas każdego dnia.
W dziale książek naukowych i popularnonaukowych znajdziesz dziesiątki wydawnictw, dzięki którym poszerzysz zakres swojej wiedzy z zakresu chemii, biologii, geografii czy matematyki. Pozycje wydawnicze dostępne na naszej stronie są doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobywanej w szkole, która przygotowuje do kolejnych etapów edukacji lub kariery zawodowej. W księgarni Tantis.pl znajdziesz wszystkie niezbędne tytuły, dzięki którym nauka staje się bardziej efektywna.
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ekonomii, marketingu i zarządzania czy psychologii, literatura popularnonaukowa dostępna w naszej księgarni wysyłkowej jest doskonałym rozwiązaniem. Posiadamy wiele interesujących pozycji, dzięki którym przyswajanie wiedzy staje się niezwykle łatwe i przyjemne.

Ładowanie...