Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Urszula Młodnicka-Kornaś

 (1 produktów)

Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości

(okładka miękka, miękka, twarda, zintegrowanatwarda)

5/5
21,38 34,90 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Urszula Młodnicka-Kornaś

Urszula Młodnicka-Kornaś ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest cenionym ekspertem z zakresu komunikacji z dziećmi oraz autorką wielu cenionych publikacji, które skupiają się na rozwoju najmłodszych w oparciu o kreatywne rozwiązania i budowanie własnej wartości.

W ostatnim czasie jej praca badawcza opiera się na ważnych dylematach współczesnych rodziców i wychowawców w zakresie istotnych przemian, jakie zachodzą w obecnym pokoleniu maluchów, czyli stykania się dzieci na różnych etapach rozwoju z wszelkiego rodzaju technologią. Młodnicka-Kornaś wskazuje, że choć można upatrywać w tym wiele zagrożeń, warto patrzeć również przez pryzmat korzyści i odpowiednio pokierować swoją pociechą tak, aby wykorzystała pełen potencjał nowoczesnej technologii w sposób, który będzie odpowiedni do wieku i stopnia rozwoju. Dzięki temu zwraca uwagę na to, w jaki sposób dobierać odpowiedni content dla malucha, skłonić dziecko do nauki przez zabawę oraz uchronić przed szkodliwym wpływem reklam i social mediów.

Urszula Młodnicka-Kornaś jest również autorką książeczki "Jesteś ważny, Pinku!", która w doskonały sposób przedstawia najmłodszemu czytelnikowi ważną rolę samoakceptacji i budowania własnej wartości. Prywatnie jest dumną i spełnioną mamą dwóch córek - Mai i Zosi.

Ładowanie...