Xi

Timothy Ferriss (1 produktów)

Timothy Ferriss jest amerykańskim inwestorem, trenerem motywacyjnym, mówcą i autorem poradników, takich jak bestsellerowe „4-godzinny tydzień pracy” czy „Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki”.

Urodził się w 1977 roku w Southampton w Stanach Zjednoczonych. Studiował nauki wschodnioazjatyckie na Uniwersytecie Columbia. Pracę rozpoczął jako handlowiec start-upu w San Jose. Następnie założył własną firmę, którą zajmował się nieraz siedem dni w tygodniu. Przemęczony postanowił ruszyć w podróż i Europie i Ameryce Południowej, gdzie m.in. próbował znaleźć sposób na krótszą i bardziej efektywną pracę.
<...br /> Pierwszą książkę „4-godzinny tydzień pracy” opublikował w 2007 roku. Pozycja przez wiele lat utrzymywał się na listach bestsellerów, pomagając osobom w depresji i wypalonym zawodowo. To skłoniło autora do wydania kolejnych tytułów, m.in. „4-godzinny mistrz kuchni” pomagającej w krótkim czasie nauczenia się różnych umiejętności. W 2016 roku światło dzienne ujrzała książka, „Narzędzia tytanów”, ujawniająca tajemnice sukcesów znanych gwiazd, biznesmenów, a nawet wojskowych. Ferriss prowadzi także program telewizyjny „The Tim Ferriss Show” oraz występuje w serialu „The Tim Ferriss Experiment”.

Ferriss

29,46 54,90 zł −46%
Wysyłka 24 godziny
Ładowanie...