Xi

Starrett Kelly (3 produktów)

Kelly Starrett jest amerykańskim fizjoterapeutą, trenerem CrossFitu i popularyzatorem prawidłowego ćwiczenia.

Przed rozpoczęciem kariery terapeutycznej był aktywnym sportowcem. Dorastał w niemieckim Garmisch, gdzie uprawiał narciarstwo alpejskie i spływy kajakowe. Rozpoczynając szkołę średnią, przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, gdzie kontynuował trenowanie kajakarstwa. Był dwukrotnym mistrzem kraju oraz brał udział w zawodach międzynarodowych. W 2004 roku został zmuszony do zakończenia kariery, gdy doznał chronicznego przeciążenia mięśni i stawów.

Zaczął interesować się CrossFitem oraz rozpoczął stud...ia fizjoterapeutyczne. Wraz z żoną założył jedną z pierwszych na świecie siłownię CorssFit, która przykuła uwagę wielu sportowców, dzięki naciskowi kładzionemu w niej na bezpieczeństwo i ochronę przed kontuzjami.

Chcąc spopularyzować swoje metody, w 2013 roku wydał książkę Bądź sprawny jak lampart, która zyskała miano bestsellera. Kolejną, zatytułowaną Gotowy do biegu wydał w roku 2015. Pozycja skupiała się na odpowiedniej technice biegania. Następnie w roku 2016 światło dzienne ujrzała Skazany na biurko. Postaw się siedzącemu światu, objaśniająca groźne, długoterminowe efekty siedzącego trybu życia.

69,89 119,90 zł −42%
Wysyłka 24 godziny
46,18 79,90 zł −42%
Wysyłka 24 godziny
35,98 59,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Wiele sfer życia ciągle pozostaje dla nas wielką niewiadomą. Nikt nie jest wszechwiedzący, co oznacza, że możemy stale uczyć się nowych rzeczy. Poradniki i albumy to dział, w którym znajdziecie pozycje wydawnicze przybliżające tajniki wielu dziedzin, z jakimi nie mamy styczności na co dzień.

Nie potrafisz poradzić sobie z rzuceniem palenia? Stres związany z obowiązkami w pracy zaczyna Cię przerastać? A może chciałbyś się dowiedzieć coś na temat coachingu lub rozwijać swoje pasje? Wiele poradników, które znajdziecie w naszej księgarni odsłania tajemnice ludzkiej psychiki, siły mentalnej, a pomocnych w kryzysowych sytuacjach.

Jesteś w ciąży i boisz się, że nie dasz sobie rady? Poradniki dla przyszłych rodziców to niezwykle rozbudowany dział poradników, dzięki którym można zapoznać się z zadaniami, które wiążą się z pojawieniem się dziecka na świecie. W naszym sklepie znajdziecie również szereg pozycji wydawniczych bogatych w porady, dzięki którym w prosty sposób dowiecie się, jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy czy przejść na zdrowy tryb życia.

W naszym asortymencie można również znaleźć pięknie ilustrowane albumy z dziedziny architektury, budownictwa czy ogrodnictwa. Setki albumów, w których znajdziecie wyjątkowe inspiracje.

Ładowanie...