Snel Eline (4 produktów)

Eline Snel to holenderska terapeutka i autorka bestsellerowych książek edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i rodziców, traktujących o problemach ze stresem wśród najmłodszych. Odpowiada za opracowanie metody medytacyjnej dla dzieci opartej w całości o tzw. medytację świecką.

Snel jest założycielką Akademii Nauczania Uważności w Holandii, w której prowadzone są kursy dla psychologów, nauczycieli, rodziców i dzieci. Skuteczność jej metody spowodowała, że holenderskie ministerstwo edukacji postanowiło sfinansować odbywające się tam szkolenia wszystkim zainteresowanym nauczycielom. Ponadto jest ona powszechnie stosowana w holenderskich i belgijskich szkołach podstawowych.

Pierwszą książką Eline Snel był bestseller „Uważność i spokój żabki” skupiony na rozwiązaniu problemów stresu oraz uczucia lęku i niepokoju u dzieci. Jej kontynuacją jest „Moja supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness”, zawierająca dodatkowe opisy ćwiczeń i gier. Terapeutka jest również autorką książki „Daj przestrzeń i bądź blisko. Mindfulness dla rodziców i ich nastolatków”, zawierającej sprawdzone pakiety ćwiczeń antystresowych dla nastolatków oraz dorosłych.
Bibliografia Eline Snel:
Uważność i spokój;
Moja supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness;
Daj przestrzeń i bądź blisko. Mindfulness dla rodziców i ich nastolatków.

Uważność i spokój żabki

Snel Eline

Miękka

32,88 57,00 zł −42%
Wysyłka 24h

Daj przestrzeń i bądź blisko

Snel Eline

Miękka

38,89 59,00 zł −34%
Wysyłka 24h
Ładowanie...