Xi

Snel Eline (4 produktów)

Eline Snel to holenderska terapeutka i autorka bestsellerowych książek edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i rodziców, traktujących o problemach ze stresem wśród najmłodszych. Odpowiada za opracowanie metody medytacyjnej dla dzieci opartej w całości o tzw. medytację świecką.

Snel jest założycielką Akademii Nauczania Uważności w Holandii, w której prowadzone są kursy dla psychologów, nauczycieli, rodziców i dzieci. Skuteczność jej metody spowodowała, że holenderskie ministerstwo edukacji postanowiło sfinansować odbywające się tam szkolenia wszystkim zainteresowanym nauczycielom. Ponadto jest ona powszechnie stosowana w holender...skich i belgijskich szkołach podstawowych.

Pierwszą książką Eline Snel był bestseller „Uważność i spokój żabki” skupiony na rozwiązaniu problemów stresu oraz uczucia lęku i niepokoju u dzieci. Jej kontynuacją jest „Moja supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness”, zawierająca dodatkowe opisy ćwiczeń i gier. Terapeutka jest również autorką książki „Daj przestrzeń i bądź blisko. Mindfulness dla rodziców i ich nastolatków”, zawierającej sprawdzone pakiety ćwiczeń antystresowych dla nastolatków oraz dorosłych.

Bibliografia Eline Snel:
Uważność i spokój;
Moja supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness;
Daj przestrzeń i bądź blisko. Mindfulness dla rodziców i ich nastolatków.

Daj przestrzeń i bądź blisko

(okładka miękka)

5/5
35,80 59,00 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Pakiet Uważność i spokój żabki + Pozytywna dyscyplina

(okładka miękka - pakiet)

65,60 106,00 zł −38%
Wysyłka 24 godziny
Ładowanie...