Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Sheddad Kaid-Sala Ferron

 (3 produktów)

Kwarki, fotony i jajko na twardo, czyli Fizyka kwantowa

5/5
29,94 49,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Teoria względności i jej tajemnice

5/5
29,94 49,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Dyskryminacja. Powiedz: stop!

27,16 44,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Sheddad Kaid-Sala Ferron

Sheddad Kaid-Salah Ferron to autor słynący głównie z publikacji dla najmłodszych czytelników. Jak każdy prawdziwy fizyk, jest niezwykle zafascynowany nauką. Postanowił jednak przekazywać swoją wiedzę w taki sposób, by zainteresować odkryciami naukowymi przede wszystkim dzieci. Daje to szansę, że w przyszłości same będą dobrze rozumieć badania naukowców i doceniać znaczenie postępu.

Autor wyjaśnia najnowsze odkrycia naukowe i nie unika trudnej tematyki. W jego książkach jest miejsce na fizykę, astronomię, a nawet mikrobiologię. Zostały przetłumaczone na wiele języków oraz zdobyły międzynarodową popularność. Wspaniale ilustrowane książki bardzo obrazowo przybliżają nawet najtrudniejsze zagadnienia, łatwo docierając do wyobraźni dziecka. W 2018 r. autor cieszył się nominacją do nagrody za najlepszą książkę naukową dla dzieci, którą przyznaje Amerykańskie Stowarzyszenie Postępu Naukowego.

"Teoria względności i jej tajemnice" - Sheddad Kaid-Salah Ferron dpowiada na wiele pytań związanych z fizyką. Dzięki niej sprawdzisz, jak działają zegary atomowe i co by się stało, gdyby człowiek osiągnął prędkość światła. Książka w przystępny sposób wyjaśnia najważniejsze zagadnienia słynnej teorii Alberta Einsteina.

Ładowanie...