Xi

Rubik Anja (1 produktów)

Anja Rubik to polska modelka, projektantka mody, prezenterka telewizyjna oraz działaczka społeczna. Mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych.

Na świat przyszła w 1983 roku w Rzeszowie. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat. Na wybiegu zadebiutowała w Mediolanie. Po ponad 2 latach przeprowadziła się do Paryża, gdzie ukończyła liceum. Po maturze przeniosła się do Nowego Jorku, uczestnicząc w kampaniach marek reklamowych, takich jak Versace, Valentino, Armani, H&M, Ralph Lauren, Apart, Chanel czy Gucci.

Otwierała pokazy mody Proenzy Schouler i Stelli McCartney. Pojawiała się na wybiegach znanych domów mody i projektantów..., takich jak Kenzo, Alexander McQueen, Vera Vang, Moschino, Givenchy, Gucci czy Yves Saint Laurent i Donna Karan.

Anja Rubik pełni funkcję ambasadorki marki Apart od roku 2010. Jest również dyrektorem artystycznym kwartalnika modowego „25 magazine”. W 2012 roku portal Models.com uznał ją za ikonę. Przez około rok prowadziła program „Project Runway” emitowany przez telewizję TVN. Obecnie należy do agencji D-Vision, Next i Modelwerk.

W 2018 roku wydała debiutancką książkę „#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”. Modelka opowiada w niej, iż wejście w świat seksu bez odpowiedniego przygotowania może wywołać negatywne skutki w życiu młodych ludzi. W styczniu 2019 roku rozpoczęła prowadzenie programu internetowego „SexEdPL ROOM”, w którym również poodejmuję tematykę życia seksualnego i edukacji.

#sexepdpl. audiobook

(okładka płyta cd / dvd)

13,85 19,90 zł −30%
Wysyłka 3 dni robocze
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Ładowanie...