Xi

Piszczek Anna (4 produktów)

Anna Piszczek to polska blogerka i pisarka, specjalizująca się w dziedzinie kulinarnej. Wraz z Joanną Anger jest współautorką bestsellerowych poradników „Alaantkowe BLW”, „Nowe alaantkowe BLW” oraz „Alaantkowe BLW. Rośniemy”.

Urodziła się we Wrocławiu. Ukończyła studia na kierunkach historia i polonistyka. Na życie zarabia jako nauczycielka w szkole nieopodal Wrocławia. Prowadzi także zajęcia teatralno-muzyczne w lokalnym domu kultury.

Wraz ze swoją znajomą, Joanną Anger jest współprowadzącą bloga „Alaantkowe BLW”. Na jego łamach informuje, czym jest metoda BLW oraz jak bezpiecznie i skutecznie przeprow...adzić ją u dziecka. Ponadto publikuje porady kulinarne, dzieląc się przepisami wykorzystywanymi w tej metodzie. W 2014 roku strona znalazła się na drugim miejscu w konkursie „Blog Roku”, w kategorii blogów kulinarnych.

W 2015 roku Piszczek i Angler opublikowały pierwszą książkę kulinarną, zatytułowaną „Alaantkowe BLW”. Zawiera ona 150 przepisów, wśród których znajdują się potrawy tradycyjne, wegańskie i bezglutenowe. Podaje ona zarówno propozycje śniadań, obiadów, jak i deserów. Drugą książkę o nazwie „Nowe alaantkowe BLW” wydały w roku 2017. Kolejna, zatytułowana „Alaantkowe BLW. Rośniemy!” ujrzała świat

Ładowanie...