Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Natasha Daniels

 (1 produktów)
?

Umiejętności społeczne. Trening dla dzieci

(okładka miękka)

40,99 
Wysyłka dzisiaj

Natasha Daniels

Natasha Daniels jest amerykańską psychoterapeutką i autorką poradników dla rodziców. W 2000 roku ukończyła studia i uzyskała tytuł magistra na kierunku prac socjalnych na Uniwersytecie Stanowym w Arizonie, następnie ukończyła studia podyplomowe z zakresu zdrowia psychicznego niemowląt i małych dzieci.

Posiada ponad osiemnastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jest aktywnym członkiem Międzynarodowej Fundacji OCD (IOCDF), uczestniczyła zarówno w ogólnym zaawansowanym szkoleniu z zakresu OCD (zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych) prowadzonym przez Behavior Therapy Training Institute (BTTI), jak i w zaawansowanym szkoleniu pediatrycznym prowadzonym przez najlepszych badaczy OCD w tej dziedzinie.

W swojej karierze pracowała w wielu gałęziach szeroko rozumianej opieki socjalnej, co znacznie poprawiło i rozwinęło jej umiejętności i wiedzę. Zdobywała doświadczenie z zakresu opieki zastępczej i adopcji, pracowała w klinikach prowadzących terapię domową i ośrodkach leczenia stacjonarnego, gdzie opiekowała się poważnie chorymi dziećmi.

W dziedzinie psychoterapii dla najmłodszych pracuje już od 2000 roku. 5 lat później odnalazła swoje miejsce, gdzie otworzyła własną poradnię - Hill Child Counseling. Jak sama mówi przez lata praktyki dostąpiła przywileju obserwowania, jak jej podopieczni rozwijają się począwszy od małych dzieci poprzez nastolatków, do młodych dorosłych. Dla swoich pacjentów i dzieci ogólnie stara się być przyjaciółką, wsparciem, bo jak sama przyznaje sama miała bardzo trudne, pełne wyzwań dzieciństwo.

Ładowanie...