Xi

Napoleon Hill (2 produktów)

Napoleon Hill to amerykański pisarz, który zasłynął jako prekursor nowoczesnej literatury osobistego sukcesu i coachingu. Mimo upływu lat, jego poradniki „Myśl i bogać się” oraz „Przechytrzyć diabła” utrzymują stałe miejsca na światowych listach bestsellerów. Żył w latach 1883-1970.

Urodził się w miejscowości Pound River w Stanach Zjednoczonych. Od trzynastego roku życia pracował jako reporter lokalnych gazet. Ukończył studia biznesowe w Tazewell. W 1907 roku założył własną firmę, jednak ta szybko zbankrutowała. Następnie otworzył szkołę Automobile College of Washington, jednak ta podzieliła po krótkim czasie lo...s jego pierwszego przedsiębiorstwa. Bez powodzenia próbował wybić się także z własnym wydawnictwem.

W 1928 roku opublikował ośmiotomową pozycję „Prawo sukcesu”. Książka okazała się bestsellerem, który zagwarantował mu dostatnie życie. Swoje największe dzieło „Myśl i bogać się” wydał w 1937 roku. Poradnik ten okazał się jeszcze większym sukcesem. Do dziś sprzedał się w liczbie przekraczającej 20 milionów egzemplarzy. Książki Hilla do dziś zaliczane są do najpopularniejszych poradników motywacyjnych, a ich treści stanowią inspiracje dla wielu ludzi.

Najpopularniejsze publikacje Hilla:
Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces;
Przechytrzyć diabła. Sekret wolności i sukcesu;
52 lekcje życia;
Droga do osobistej potęgi;
Masz prawo do bogactwa;
Przechytrzyć wszechświat;
Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu (współautor: W. Clement Stone);
Plan pozytywnego działania.

Przechytrzyć diabła

(okładka miękka)

5/5
24,95 39,30 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Success Habits

54,11 57,00 zł −5%
Wysyłka 2 dni robocze
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Komiksy
  • Ładowanie...