Xi

Mizera Justyna (2 produktów)

Justyna Mizera to jedna z najsłynniejszych i najbardziej doświadczonych dietetyczek sportowych w Polsce. Wraz z Krzysztofem Mizerą napisała dwa bestsellery zatytułowane „Dietetyka sportowa. Co jeść, by trenować aktywnie” oraz „Żywienie młodego sportowca. Co jeść, by zostać mistrzem”.

Mizera posiada wykształcenie dietetyczne. W zawodzie pracuje od 2009 roku, zajmując się układaniem diet dla sportowców, w tym olimpijczyków i mistrzów świata. Pracuje również z osobami otyłymi oraz dziećmi. Ponadto uczy dietetyki jako wykładowca akademicki.

Poza publikacjami książkowymi pisała również artykuły naukowe, takie... jak „Wpływ wybranych suplementów diety na sportowców dyscyplin siłowych trenujących wyczynowo i rekreacyjnie”, „Znaczenie diety w sportach wytrzymałościowych uprawianych na rekreacyjnym i wyczynowym poziomie” czy „Dieta piłkarza. Nawadnianie”.

Często prowadzi wykłady i szkolenia z okazji imprez, takich jak np. Maraton Warszawski. Uczestniczy również w programach telewizyjnych „Dzień dobry TVN” i „Pytanie na śniadanie” oraz współprowadzi programy „Cofnij czas” na TVN Style i „Teraz kuchnia” na TVN Meteo. Od roku 2014 uczestniczy w kampanii „Pij z głową”. Ponadto jest autorką dwóch bestsellerowych książek „Dietetyka sportowa” oraz „Żywienie młodego sportowca”.

Bibliografia Justyny Mizery:
Dietetyka sportowa. Co jeść, by trenować efektywnie (współautor: Krzysztof Mizera);
Żywienie młodego sportowca. Co jeść, by zostać mistrzem (współautor: Krzysztof Mizera).

28,60 44,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny
26,88 44,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny
Ładowanie...