Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Michael Boyle

   (1 produktów)

  Nowoczesny trening funkcjonalny. Trenuj efektywniej i zmniejsz ryzyko kontuzji

  (okładka okładka miękka)

  51,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Michael Boyle

  Michael Boyle jest jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie siły i kondycji, treningu funkcjonalnego i sprawności ogólnej. Przez 15 lat pełnił funkcję głównego trenera na Uniwersytecie Bostońskim, a przez ostatnie 25 lat był specjalistą ds. treningu siłowego i kondycyjnego w hokeju na lodzie mężczyzn na Uniwersytecie Bostońskim.

  Był także trenerem ds. siły i kondycji Boston Red Sox. Oprócz obowiązków na Uniwersytecie Bostońskim i Red Sox, w latach 1991-1999 Boyle pracował jako trener w Boston Bruins drużynie NHL. Boyle był także trenerem w drużynie olimpijskiej kobiet w hokeju na lodzie Stanów Zjednoczonych z 1998 roku, złotymi medalistkami w Nagano i srebrnymi medalistkami z 2014 roku w Soczi, a także pełnił funkcję konsultanta przy opracowywaniu Programu rozwoju reprezentacji USA w hokeju na lodzie.

  W 1996 roku Michael Boyle został współzałożycielem jednej z pierwszych na świecie firm oferujących odpłatne treningi i konsultacje z zakresu wzmacniania i kondycji. Jednak główną dewizą Mike Boyle'a od zawsze było przede wszystkim zapewnienie treningu poprawiającego wydajność sportowcom na wszystkich poziomach. Wyszkoleni sportowcy to zarówno gimnazjaliści, jak i największe gwiazdy w sportach zawodowych.

  Michael był głównym wykładowcą w wielu klubach, siłowniach i na kursach treningu siłowego i kondycyjnego oraz konferencjach sportowych na całym świecie i nagrał dotychczas 20 filmów instruktażowych w dziedzinie siły i kondycji.

  Michael Boyle jest autorem książki "Nowoczesny trening funkcjonalny. Trenuj efektywniej i zmniejsz ryzyko kontuzji", która zawiera opisy ćwiczeń uzupełnione są o wyraźne zdjęcia oraz filmy instruktażowe dostępne na dedykowanej platformie. Dzięki nim nawet osoba niedoświadczona z łatwością sama wykona nawet najbardziej złożone ruchy i znacząco poprawi swoje osiągnięcia sportowe.

  Ładowanie...