Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Martin J. Doherty

 (5 produktów)

Broń palna. Ilustrowana encyklopedia

5/5
82,80 129,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Samoobrona. Jak się skutecznie bronić

6,97 10,62 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Drony

18,13 25,00 zł −27%
Wysyłka 24 godziny

Martin J. Doherty

Martin Dougherty to angielski pisarz znany głównie z wyjaśniania tematyki militarnej. Urodził się w 1969 r. Literatura interesuje go odkąd pamięta. Pisze książki popularnonaukowe, powieści i teksty dla telewizji. Studiował inżynierię elektryczną na Uniwersytecie Sunderland. Należał również do uniwersyteckiego klubu szermierki. Był projektantem gier komputerowych, nauczycielem, dziennikarzem technicznym, a nawet analitykiem obrony.

Martin Dougherty rozpoczął działalność jako pisarz w 1993 r. Po pewnym czasie udało mu się podjąć współpracę z wydawnictwem Amber Books. Obecnie słynie z podejmowania różnych wyzwań. Głównym zainteresowaniem literackim tego autora jest co prawda historia wojskowości, chociaż wśród jego książek można znaleźć nie tylko tematykę broni starożytnej lub nowożytnej, ale nawet loty kosmiczne. Czasem tworzy teksty techniczne i artykuły do czasopism, a także materiały, których potrzebuje telewizja. Programy telewizyjne korzystały z informacji pozyskanych z książek tego autora. Ponadto pisze popularne poradniki. Jego powieści to zwykle science-fiction, ale czasami wybiera również fantasy.

"Jak skutecznie się bronić?" - to praktyczny poradnik, w którym Martin Dougherty wyjaśnia, jak stosować podstawowe techniki obrony. Uczy postawy bojowej i odpowiednich ruchów. To zbiór informacji o chwytach oraz uderzeniach, a nawet unikaniu lub blokowaniu ataków. Dzięki tej książce dowiesz się, jak skutecznie kontratakować oraz poradzić sobie nawet z silniejszym przeciwnikiem.

Ładowanie...