Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Marta Markocka-Pepol

   (3 produktów)

  Porozumienie bez przemocy. O języku życia

  Marshall B. Rosenberg, Marta Markocka-Pepol

  (okładka miękka)

  33,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Porozumienie bez przemocy. Ćwiczenia. Materiały do pracy indywidualnej i grupowej oraz dla szkół

  Lucy Leu, Marta Markocka-Pepol

  (okładka miękka)

  35,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Porozumienie bez przemocy. O języku życia

  Marshall B. Rosenberg, Marta Markocka-Pepol

  (okładka twarda)

  42,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Marta Markocka-Pepol

  Marta Markocka-Pepol jest absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, tłumaczką literatury z zakresu psychologii i socjologii, współpracującą na stałe z Fundacją Polski Instytut Mindfulness przy przekładach książek, materiałów oraz szkoleń nauczycielskich MBSR oraz MBCL prowadzonych w języku angielskim.

  Marta Markocka-Pepol jest także certyfikowaną nauczycielką programu MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction, czyli Redukcji Stresu Opartej na Uważności) oraz MBCL (Mindfulness Based Living Course, czyli Życia w Oparciu o Zasady Uważności) dla dorosłych oraz "Uwaga! To działa" (dla dzieci) w Institute for Mindfulness-Based Approaches przy współpracy z Fundacją Polski Instytut Mindfulness (POLIM).

  Marta Markocka-Pepol doświadczenie medytacyjne zdobywa od kilkunastu lat, najpierw poprzez uważny ruch w praktyce jogi B.K.S. Iyengara, a następnie zgłębiając medytację uważności. Jest także członkinią oddolnej kobiecej inicjatywy pod nazwą "Szpilka w biznesie", aktywizującej i inspirującej mieszkanki Olsztyna i okolic w ich życiu zawodowym.

  Od 2018 roku prowadzi kursy redukcji stresu MBSR oraz warsztaty uważności w Olsztynie i w regionie warmińsko-mazurskim. Prowadzi także praktyki uważności w języku angielskim, na terenie całego kraju.

  Marta Markocka-Pepol na stale mieszka w Olsztynie, prywatnie jest miłośniczką ciszy i niespiesznego życia w kontakcie ze sobą i z naturą.

  Ładowanie...