Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Libby Hamilton

 (0 produktów)

Przykro nam, ten autor Libby Hamilton nie posiada żadnych dostępnych produktów

Libby Hamilton

Libby Hamilton jest angielską autorką i dyrektorem redakcyjnym książek dla dzieci w Andersen Press.

Autorka mieszka i prężnie działa w branży literackiej w stolicy Anglii - Londynie. Swoją karierę rozpoczęła w 2006 roku jako redaktor naczelny w Templar Publishing, pełniła tę funkcję przez 5 lat, aż do 2011 roku. Przez kolejne 2 lata swojej kariery zajmowała stanowisko kierownika redakcji, żeby w 2014 roku przez pół roku być dyrektorem redakcyjnym. Poświęciła 8 lat swojej kariery zawodowej na pracy i zdobywaniu doświadczenia w Templar Publishing.

Libby Hamilton w 2014 roku dołączyła do Andersen Press, gdzie jest dyrektorem redakcyjnym książek ilustrowanych, szczególną uwagę poświęca książkom dla dzieci. Autorka nieustannie się dokształca i obserwuje różne strony poświęcone książkom dla dzieci oraz ogólnym publikacjom skierowanym do najmłodszych konsumentów. Stara się, aby książki wydawane przez Anderson Press nadążały za zmieniającymi się trendami i były wciąż interesujące.

Libby Hamilton otrzymuje różne nominacje do nagród literackich, jej ostatnia ilustrowana książka dla dzieci The Station Mouse została nominowana do nagrody The Kate Greenaway Medal.

Prywatnie autorka książek i dyrektor redakcyjna jest miłośniczką pączków (donuts), koszykówki oraz zombie.

Ładowanie...