Xi

Laila Shukri (3 produktów)

Laila Shukri jest polską pisarką mieszkającą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jako żona jednego z szejków. Ze względów bezpieczeństwa używa pseudonimu artystycznego. Jest podróżniczką, odwiedzającą głównie państwa kultury arabskiej oraz znawczynią kultury bliskowschodniej.

W 2014 roku wydała pierwszą powieść „Perska miłość”, która szybko zyskała miano bestsellera. Pozycja ta opowiada o starciu kultury europejskiej z bliskowschodnią. Główną bohaterką jest polska studenta Lidka, która wyjeżdżając do Kuwejtu, zakochuje się w szejku i wychodzi za mąż. Jej życie z bajki nieoczekiwanie zmienia się w prawdziwe pie...kło. Książka przestrzega młode, europejskie dziewczyny zafascynowane Bliskim Wschodem przed niebezpieczeństwami, jakich zazwyczaj są nieświadome, gdy po raz pierwszy stykają się z obcą kulturą.

Kolejną powieść, zatytułowaną „Byłam służącą w arabskich pałacach” opublikowała w 2015 roku. Publikacja ta również cieszy się mianem bestsellera. Kolejne powieści autorki, takie jak „Perska zazdrość”, „Jestem żona szejka” czy „Jestem żoną terrorysty” także odniosły ogromny sukces sprzedażowy. Autorka narażając życie, podejmuje we wszystkich powieściach podobną tematykę. Książki pisze w tajemnicy przed mężem.

W dorobku literackim autorki znalazły się:
Perska miłość;
Perska zazdrość;
Perska namiętność;
Perska nienawiść;
Byłam służącą w arabskich pałacach;
Jestem żoną szejka;
Byłam kochanką arabskich szejków;
Jestem żoną terrorysty.

Perska zazdrość wyd. kieszonkowe

(okładka miękka)

8,97 14,90 zł −40%
Wysyłka 3 dni robocze

Byłam kochanką arabskich szejków wyd. kieszonkowe

(okładka miękka)

9,83 14,90 zł −34%
Niedostępny

Byłam służącą w arabskich pałacach. Wydanie kieszonkowe

(okładka miękka)

9,83 14,90 zł −34%
Niedostępny
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Ładowanie...