Xi

Kevin Lane Keller

 (1 produktów)

Marketing

(okładka miękka)

92,53 
Wysyłka 24 godziny

Kevin Lane Keller

Kevin Lane Keller urodził się 23 czerwca 1956 roku, jest profesorem marketingu, najbardziej znanym z autorstwa książki "Strategiczne zarządzanie marką" kultowego już i nadal szeroko stosowanego poradnika na temat strategii kierowania marką. Książka koncentruje się na odpowiedziach na pytania "jak” i "po co” zarządzać marką, ten przewodnik po strategii zawiera szczegółowe wskazówki taktyczne dotyczące planowania, budowania, mierzenia i zarządzania kapitałem marki.

Kevin Lane Keller w swojej karierze był także wykładowcą na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley oraz Uniwersytecie Karoliny Północnej w Chapel Hill. Pełnił funkcję profesora wizytującego na Uniwersytecie Duke'a. Sam jest absolwentem Uniwersytetu Cornella oraz Uniwersytetu Duke'a. Poza karierą uniwersytecką w sektorze prywatnym Keller często występuje jako konsultant ds. brandingu, przemawia na konferencjach branżowych i pomaga zarządzać zespołem rockowym The Church.

Jego badania i prace były publikowane w najbardziej poczytnych i szanowanych wydawnictwach branżowych w USA. W swojej dziedzinie jest prawdziwym autorytetem, dlatego w końcu otrzymał propozycję współpracy od Philipa Kotlera, który wybrał Kellera na współautora najnowszej książki. Pozycja nosząca tytuł "Marketing" w bardzo krótki czasie osiągnęła status bestsellera.

Ładowanie...