Xi

Judy Mikovits

 (2 produktów)

Pandemia kłamstw

Judy Mikovits, Kent Heckenlively

(okładka miękka)

25,99 
Wysyłka 24 godziny

Zakończyć pandemię. Jak położyć kres pladze infekującej środowisko medyczne

Judy Mikovits

(okładka miękka)

30,09 
Wysyłka 24 godziny

Judy Mikovits

Judy Mikovits to amerykańska, bezkompromisowa badaczka naukowa, która sporo mówi o nadużyciach w badaniach nad wirusami i szczepieniami.

Urodziła się w 1957 lub 1958 roku. W 1980 roku uzyskała tytuł licencjata z chemii na Uniwersytecie Wirginii. Od 1997 roku jest doktorem biochemii; doktoryzowała się na George Washington University, rozprawę doktorską poświęcając wirusowi HIV. Pracowała jako technik laboratoryjny, a potem naukowiec i dyrektor badawczy.

Judy Mikovits uznawana jest za kontrowersyjnego wirusologa. Cześć jej medycznych twierdzeń została zdyskredytowana. Zaangażowała się w działalność antyszczepionkową i śledzenie medycznych nierzetelności. Kent Heckenlively to jej pisarski partner, razem napisali dwie książki. W bestsellerowej "Pandemii kłamstw" odsłaniają przed czytelnikami świat medycyny, któremu wciąż zbyt blisko do polityki i pieniędzy właścicieli farmaceutycznych koncernów. Twierdzenia te można odnieść też do zagrożenia, jakim dla całej ludności była pandemia SARS-CoV-2. Teorie spiskowe wokół Covid-19 wyłożyła w filmach video "Plandemic: The Hidden Agenda Behind Covid-19" oraz "Plandemic: Indoctornation".

W książce poświęconej autyzmowi zwiększa świadomość problemów i ograniczeń, jakie powoduje ta choroba.

Ładowanie...