Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Jennifer Cook O'Toole

   (1 produktów)

  (Sekretna) księga asperdzieciaka. Poradnik dla dzieci i młodzieży z zespołem Aspergera

  Jennifer Cook O'Toole

  (okładka miękka)

  48,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Jennifer Cook O'Toole

  Jennifer Cook O'Toole jest nauczycielką i pracownikiem społecznym. Uczy również dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Została przewodniczącą organizacji Apserkids LLC. Za swoją działalność otrzymała wiele nagród, w tym Temple Grandin 2012, medal GRASP, nagrodę literacką Autism Society, a nawet tytuł Kobiety Roku Godivy. Co ciekawe, była nominowana do nagrody nauczyciela roku USA, którą przyznawał Disney. Porusza problemy społeczne, jakie spotyka również w swoim codziennym życiu.

  Podobnie jak jej rodzina, autorka ma zespół Aspergera. Od wielu lat pomaga młodzieży poradzić sobie z tym problemem i odnaleźć się w wielu sytuacjach społecznych, dobrze rozumiejąc swoje potrzeby.

  "(Sekretna) księga asperdzieciaka" - to praktyczny poradnik dla dzieci i młodzieży z zespołem Aspergera, opracowany przez Jennifer Cook O'Toole. Zawiera 143 wskazówki, które ułatwiają odnalezienie się w różnych sytuacjach towarzyskich. Dzięki niej dziecko może uniknąć wielu problemów ze zrozumieniem swojego otoczenia, a także łatwo wyrazić swoje potrzeby lub obawy. To wspaniały sposób, by ćwiczyło sprawne nawiązywanie relacji międzyludzkich. Krótkie wyjaśnienia, wesołe ilustracje oraz komiksy pomagają w zrozumieniu, jak najlepiej się zachować i odpowiednio zareagować na różne sytuacje.

  Ładowanie...