Xi

Izabela Dembińska

 (4 produktów)

Położna Izabela Dembińska. Rodzić można łatwiej

Izabela Dembińska

(okładka twarda)

33,49 
Wysyłka 24 godziny

Położna Izabela Dembińska. Pierwsze chwile z noworodkiem

Izabela Dembińska

(okładka zintegrowana)

34,19 
Wysyłka 24 godziny

Lekko w ciąży. Położna Izabela Dembińska

Izabela Dembińska

(okładka twarda)

34,09 
Wysyłka 24 godziny

Smart logistics

(okładka miękka)

43,89 
Wysyłka 2 dni robocze

Izabela Dembińska

Izabela Dembińska to położna z wieloletnim doświadczeniem, autorka programów treningowych dla kobiet w ciąży oraz książkowych poradników, które przeprowadzają kobietę przez ten wyjątkowy okres w jej życiu.

Studiowała położnictwo na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz psychologię na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Dzięki temu może dzielić się ze swoimi pacjentkami wiedzą i doświadczeniem oraz udzielić odpowiedniego wsparcia psychicznego. Praca położnej to jej życiowa pasja. Koordynuje Szkołę Rodzenia, przygotowuje kobiety fizycznie i psychiczne do porodu i udziela bezcennych porad i wskazówek w okresie okołoporodowym. Zachęca kobiety w ciąży do aktywności fizycznej - tej bezpiecznej i świadomej - dzięki czemu później łatwiej przechodzą sam poród i połóg.

Swoim doświadczeniem dzieli się na konferencjach, prowadzi prelekcje w szkołach rodzenia, a dla szerszego grona zainteresowanych kobiet przygotowała cykl poradników dla młodych mam: "Pierwsze chwile z noworodkiem", "Rodzić można łatwiej" oraz "Lekko w ciąży". Holistyczne podejście do tematu, lekki styl oraz mnóstwo cennej wiedzy - tym Izabela Dembińska podbiła serca Polek. Jej książki zyskały już status bestsellerów.

Ładowanie...