Xi

Honory Monika (9 produktów)

Monika Honory jest autorką książek o tematyce kulinarnej oraz poradników dotyczących diety i odchudzania. Znana jest z publikacji takich tytułów jak „Zupy w mig”, „Życie bez efektu jo-jo”, „Dziennik przemian” czy „Zupy sycące, ale nietuczące”.

Monika Honory sama siebie nazywa „charyzmatyczną promotorką wielkich przemian”. Przez wiele lat zmagała się z problemem nadwagi. Niejednokrotnie traciła wagę na bardzo krótko i ponownie tyła. Próbowała stosować rozmaite rodzaje diet. Ostatecznie zrzuciła zbędnych 40 kilogramów, stosując autorską koncepcję, którą nazwała „Przemiany wg Moniki Honory”.

O...becnie kieruje się zasadą „zdrowo i bez jo-jo”. Myśląc o innych osobach bezskutecznie próbujących pozbyć się nadwagi, postanowiła pomóc im, publikując książki zawierające autorskie metody oraz przepisy kulinarne, z którymi można osiągnąć to, co udało się jej samej. Autorka twierdzi, że odchudzanie z nią jest przyjemne i znacznie skuteczniejsze od stosowania jednoskładnikowych diet.

W swoich książkach przekonuje, że w odchudzaniu liczy się podejście zarówno kulinarne, jak i psychologiczne. Do jej najpopularniejszych publikacji należą takie tytuły jak „Życie bez efektu jo-jo” czy „Zupy sycące, ale nietuczące”.

Książki autorstwa Moniki Honory:
Zupy w mig;
Skuteczne odchudzanie zupami z Moniką Honory;
Życie bez efektu jo-jo;
Zupy sycące, ale nietuczące;
Zupomania. Schudnij zdrowo z Moniką Honory;
Przygotowanie do odchudzania;
Dziennik przemian;
Waga psychiki w odchudzaniu.

Gotowanie to jedno z najprzyjemniejszych zajęć, jakie wymyśliła ludzkość wiele lat temu. W kuchni można puścić wodze swojej wyobraźni i z prostych składników wyczarować coś wyjątkowego. Jeśli szukasz kulinarnych inspiracji, ten dział jest właśnie dla Ciebie. W naszej księgarni znajdziesz tysiące pozycji z zakresu przepisów kulinarnych i diety, dzięki którym udoskonalisz swoje umiejętności.

Szukasz tradycyjnych, staropolskich przepisów, dzięki którym znów poczujesz smak potraw gotowanych przez mamę czy babcię? A może chcesz nieco zmodyfikować znane już receptury będące nierozłącznym elementem polskiej kuchni? W dziale z poradnikami kulinarnymi znajdziesz wiele tytułów, które w łatwy i przyjemny sposób przybliżą Ci tajniki polskich potraw i nie tylko. Jeśli jesteś miłośnikiem kuchni włoskiej, greckiej lub egzotycznej, w naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt książek z przepisami kulinarnymi wartych uwagi.

A może jesteś weganinem albo wegetarianinem i szukasz przepisów, dzięki którym Twoja dieta stanie się bardziej urozmaicona? W naszej księgarni kupisz najpopularniejsze tytuły od uznanych specjalistów w zakresie żywienia i układania codziennej diety.

Ładowanie...