Honory Monika (10 produktów)

Monika Honory jest autorką książek o tematyce kulinarnej oraz poradników dotyczących diety i odchudzania. Znana jest z publikacji takich tytułów jak „Zupy w mig”, „Życie bez efektu jo-jo”, „Dziennik przemian” czy „Zupy sycące, ale nietuczące”.

Monika Honory sama siebie nazywa „charyzmatyczną promotorką wielkich przemian”. Przez wiele lat zmagała się z problemem nadwagi. Niejednokrotnie traciła wagę na bardzo krótko i ponownie tyła. Próbowała stosować rozmaite rodzaje diet. Ostatecznie zrzuciła zbędnych 40 kilogramów, stosując autorską koncepcję, którą nazwała „Przemiany wg Moniki Honory”.

Obecnie kieruje się zasadą „zdrowo i bez jo-jo”. Myśląc o innych osobach bezskutecznie próbujących pozbyć się nadwagi, postanowiła pomóc im, publikując książki zawierające autorskie metody oraz przepisy kulinarne, z którymi można osiągnąć to, co udało się jej samej. Autorka twierdzi, że odchudzanie z nią jest przyjemne i znacznie skuteczniejsze od stosowania jednoskładnikowych diet.
W swoich książkach przekonuje, że w odchudzaniu liczy się podejście zarówno kulinarne, jak i psychologiczne. Do jej najpopularniejszych publikacji należą takie tytuły jak „Życie bez efektu jo-jo” czy „Zupy sycące, ale nietuczące”.
Książki autorstwa Moniki Honory:
Zupy w mig;
Skuteczne odchudzanie zupami z Moniką Honory;
Życie bez efektu jo-jo;
Zupy sycące, ale nietuczące;
Zupomania. Schudnij zdrowo z Moniką Honory;
Przygotowanie do odchudzania;
Dziennik przemian;
Waga psychiki w odchudzaniu.
Ładowanie...