Xi

Haman Wojciech (6 produktów)

Wojciech Haman jest polskim coachem i trenerem psychologicznym, a także założycielem i jednym z właścicieli przedsiębiorstwa szkoleniowego Kontrakt-OSH.

Jest absolwentem studiów psychologicznych. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał, przez 12 lat pracując jako trener psychologiczny oraz terapeuta w Laboratorium Psychoedukacji, Polskim Towarzystwie Psychologicznym, a także Ośrodku Terapii i Rozwoju Osobowości. Następnie, od roku 1991 prowadził warsztaty szkoleniowe dla handlowców, kadry kierowniczej, a nawet zarządów w firmach. Działając jako założyciel Ośrodka Negocjacji Kontrakt, przemianowanego później w Grupę Szkoleniową K...ontrakt-OSH zdołał przeprowadzić przeszło ponad 1000 warsztatów.

Jest również twórcą Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu i Polskiej Szkoły Coachingu Kontrakt. Opracował autorskie metody negocjacyjne, handlowe i szefowskie. Pomagał przejść przez kryzysowe sytuacje zarządom wielu firm. Dla kilku przedsiębiorstw jest nadal stałym konsultantem. Wraz z Jerzym Gutem opublikował poradniki biznesowe z serii „Psychologia szefa” oraz poradnik handlowy „Handlowanie to gra”.

Książki Wojciecha Hamana, wydane wraz z Jerzym Gutem:
Psychologia szefa 1. Szef to zawód;
Psychologia szefa 2. Coaching narzędziowy;
Psychologia szefa 3. Zrozumieć zespół. Fenomen małej grupy;
Handlowanie to gra.

33,43 55,00 zł −39%
Wysyłka 24 godziny
40,34 66,00 zł −39%
Wysyłka 24 godziny
48,07 59,00 zł −19%
Wysyłka 3 dni robocze
16,92 47,00 zł −64%
Wysyłka 24 godziny
Ładowanie...