Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Guy Parker-Rees

   (4 produktów)

  Bądź dzielny, pingwinku

  26,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Żyrafy nie umieją tańczyć

  (okładka twarda)

  24,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Niedźwiadku mały, jesteś wspaniały!

  (okładka twarda)

  21,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Guy Parker-Rees

  Guy Parker-Rees to angielski ilustrator, pracujący głównie nad książkami dla dzieci. Od dziecka lubił rysować, nawet podczas szkolnych lekcji. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie York, gdzie rozwijał również swoje umiejętności artystyczne. Po studiach pracował jako nauczyciel sztuki oraz terapeuta. W końcu jednak doszedł do wniosku sobie, że najlepiej czuje się, ilustrując literaturę dziecięcą. Wkrótce podjął współpracę ze znanymi wydawcami i wspaniałymi pisarzami.

  Guy Parker-Rees czasami nie tylko tworzy ilustracje, ale też pisze książki przeznaczone dla najmłodszych odbiorców. Głównie to seria opowiadań o psie Dylanie i jego przyjaciołach. Ponadto autor prowadzi wykłady oraz odwiedza szkoły i festiwale, podczas których opowiada o swoich doświadczeniach artystycznych. W swojej twórczości podejmuje różną tematykę, ale lubi rysować zwłaszcza zwierzęta.

  "Żyrafy nie umieją tańczyć" - bardzo popularna książka dla dzieci, do której ilustracje opracował Guy Parker-Rees. Trafiła do krajów na całym świecie i została przetłumaczona aż na 30 języków. To wzruszająca opowieść o pokonywaniu nieśmiałości oraz nabywaniu pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Inspirująca historia pewnej żyrafy pobudza wyobraźnię oraz wyjaśnia dziecku, że dobrze jest rozwijać swoje umiejętności, nawet gdy są krytykowane. Pełne wyrazistych kolorów ilustracje ożywiają tę wspaniałą przygodę, nadając jej niepowtarzalny charakter. Zawsze warto próbować swoich sił i nie przejmować się przesadną krytyką!

  Ładowanie...