Xi

Jerzy Gut (5 produktów)

Jerzy Gut jest polskim psychologiem, psychoterapeutą, coachem i trenerem biznesu. Szerzej znany jest jako współautor poradników, takich jak „Handlowanie to gra” czy seria „Psychologia szefa”, napisanych wraz z Wojciechem Hamanem.

Na początku kariery zawodowej trudnił się szkoleniem pracowników oświaty i służby zdrowia oraz psychoterapią i treningiem psychologicznym. W latach 70. i 80. był m.in. pracownikiem Szpitala Psychiatrycznego w Drewnicy, Instytutu Psychoneurologicznego i Laboratorium Psychoedukacji. Działał również jako trener-supervisor w Polskim Towarzystwie Psychologicznym.

Do roku 1990 jako psycholog praktyc...zny prowadził psychoterapię, treningi psychologiczne, szkolenia i przygotowania do prywatyzacji. W roku 1991 został współwłaścicielem Grupy Szkoleniowej Kontrakt/OSH. Na łamach tej działalności prowadzi warsztaty szkoleniowe dla zarządów, kadry kierowniczej i handlowców w rozmaitych firmach. Ponadto jest współtwórcą Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu i Polskiej Szkoły Coachingu Kontrakt.

Wraz z Wojciechem Hamanem opublikował szereg poradników psychologicznych i biznesowych. Do najpopularniejszych z nich należy m.in. seria „Psychologia szefa”, ceniona wśród osób prowadzących działalność oraz kierujących zespołem pracowników.

Publikacje Jerzego Guta, napisane wraz z Wojciechem Hamanem:
Seria Psychologia szefa;
Handlowanie to gra;
Docenić konflikt;
Skuteczne handlowanie.

Handlowanie to gra. Od namawiania i żebrania do zaspokojenia potrzeb klienta

(okładka twarda)

5/5
35,81 55,00 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Coaching narzędziowy. Psychologia szefa 2.

(okładka twarda)

39,97 59,00 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Psychologia szefa 2. Coaching narzędziowy CD.

(okładka płyta cd / dvd)

17,56 47,00 zł −63%
Wysyłka 24 godziny

Siły Specjalne wybranych państw.

(okładka miękka)

36,20 40,00 zł −10%
Wysyłka 24 godziny
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Ładowanie...