Xi

Gryżewski Andrzej (5 produktów)

Andrzej Gryżewski jest polskim seksuologiem, psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym i edukatorem seksualnym. Pomaga swoim pacjentom, prowadząc prywatny gabinet w Warszawie. Ponadto dzieli się swoją wiedzą poprzez media społecznościowe oraz publikacje książkowe. Wraz z Przemysławem Pilarskim jest autorem bestsellerów „Sztuka obsługi penisa” i „Jak facet z facetem”.

Ukończył studia na kierunku seksuologii klinicznej i sądowej na Wydziale Psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz psychoterapię poznawczo-behawioralną z elementami terapii psychodynamicznej. Nauki pobierał m.in. od najpopula...rniejszego w Polsce seksuologa, profesora Zbigniewa Lwa-Starowicza.

Był pracownikiem Instytutu Seksuologii przy Polskim Towarzystwie Seksuologicznym, a także Ogólnopolskiej Lekarskiej Przychodni Specjalistycznej Towarzystwa Rozwoju Rodziny. Przez wiele lat współpracował z profesorem Lwem-Starowiczem. Obecnie prowadzi w Warszawie Gabinet Psychoterapii Seksualnej „CBTseksuolog”.

Jako ekspert często pojawia się w mediach. Gości na antenie popularnych rozgłośni radiowych oraz udziela wywiadów w gazetach i na portalach internetowych. Jest także autorem licznych publikacji związanych z psychologią i seksuologią. Najpopularniejsze z nich to książki „Jak facet z facetem” i bestsellerowa „Sztuka obsługi penia”, napisane wraz z Przemysławem Pilarskim.

Książki autorstwa Gryżewskiego:
Sztuka obsługi penisa (współautor: Przemysław Pilarski);
Jak facet z facetem (współautor: Przemysław Pilarski).

27,23 39,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny
26,78 35,90 zł −25%
Wysyłka 24 godziny
22,09 34,90 zł −37%
Wysyłka 24 godziny
23,94 39,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny
23,93 37,00 zł −35%
Wysyłka 24 godziny
Ładowanie...