Xi

Glas Piotr (6 produktów)

Piotr Glas to popularny katolicki ksiądz i były egzorcysta. Obecnie pełni posługę w diecezji w Portsmouth w Wielkiej Brytanii. Jest autorem bestsellerowych książek o tematyce chrześcijańskiej.

Urodził się w Rabce. Jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Od ponad dwudziestu pięciu lat pracuje głównie za granicą, jako duszpasterz angielskiej diecezji w Portsmouth. Często jednak wraca do Polski. Na prowadzone przez niego konferencje, kazania, msze i rekolekcje zawsze zjawiają się tłumy wiernych. Aktywnie działa także w mediach, wypowiadając się na tematy dotyczące wiary chrześcijańskiej.

Przez niemal dzie...sięć lat był egzorcystą. Na temat tej pracy wielokrotnie wypowiadał się w wywiadach i swoich autorskich publikacjach. Jest autorem trzech bestsellerowych książek o tematyce religijnej. Dwie z nich powstały we współpracy z Tomaszem P. Terlikowskim.

Pierwszą książkę, zatytułowaną „Dzisiaj trzeba wybrać” opublikował w 2017 roku. Jest to obszerny wywiad, jakiego udzielił Terlikowskiemu. Opowiada w nim o swojej pracy, odpowiadając na szereg niejednokrotnie kontrowersyjnych i niewygodnych pytań.

W 2018 roku ukazał się drugi wywiad Terlikowskiego z ks. Glasem, „Dekalog. Prawdziwa wiara w czasach zamętu”. Tematyka rozm

18,44 32,90 zł −44%
Wysyłka 24 godziny

40 dni walki duchowej

(okładka miękka)

14,49 25,90 zł −44%
Wysyłka 24 godziny
16,48 29,90 zł −45%
Wysyłka 24 godziny
16,33 29,90 zł −45%
Wysyłka 24 godziny
)
Ładowanie...