Galewska-Kustra Marta (19 produktów)

Marta Galewska-Kustra jest autorką bestsellerowych książek logopedycznych dla dzieci, wspomagających rozwój poprawnego mówienia. Ukończyła pedagogikę wieku dziecięcego i logopedię ogólną z emisją głosu na Uniwersytecie Łódzkim oraz pedagogikę twórczości na Akademii Techniczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Od momentu zakończenia edukacji pracuje w Zakładzie Psychopedagogiki Kreatywności Akademii Pedagogiki im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie jako adiunkt oraz w prywatnym gabinecie w Łodzi, zajmując się głównie dziećmi z zaburzeniami artykulacji i opóźnieniem rozwoju mowy. Działalność logopedyczną nieustannie łączy z rozwojem potencjału twórczego swoich młodych pacjentów.

Wykształcenie i bogate doświadczenie zawodowe przyczyniły się do stworzenia przez Martę Galewską-Kustrę książek dedykowanych logopedom, rodzicom i przede wszystkim dzieciom. Jej publikacje stanowią efektywne oraz skuteczne wsparcie w terapii rozwoju mówienia i artykulacji dla najmłodszych. Zawierają one gotowe, stosowne dla młodego wieku rymowanki i historyjki, wspierające nie tylko prawidłowy rozwój narządów artykulacyjnych, ale i pobudzające dziecięcą twórczość oraz wyobraźnię.
Jest autorką cyklu „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”, do którego należą m.in.:
Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych;
Z muchą na luzie ćwiczymy buzię, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci;
Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci;
Zeszytowy trening mowy, czyli ćwiczenia logopedyczne dla dzieci.
Ponadto Galewska-Kustra może poszczycić się licznymi publikacjami naukowymi oraz członkostwem w Polskim Towarzystwie Logopedycznym, czy Polskim Stowarzyszeniu Kreatywności.

Co robi Pucio? Uczę się mówić.

Galewska-Kustra Marta

Twarda

11,94 19,90 zł −40%
Wysyłka 24h

Uczę się mówić. Pucio uczy się mówić

Galewska-Kustra Marta

Twarda

22,98 39,90 zł −42%
Wysyłka 24h

Pucio mówi pierwsze słowa. Uczę się mówić.

Galewska-Kustra Marta

Twarda

23,98 39,90 zł −40%
Wysyłka 24h

Pucio umie opowiadać. Uczę się opowiadać.

Galewska-Kustra Marta

Twarda

23,79 39,90 zł −40%
Dostępne od 2019-09-05
Ładowanie...