Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Francesc Miralles Contijoch

 (2 produktów)

Francesc Miralles Contijoch

Francesc Miralles Contijoch to hiszpański pisarz, dziennikarz i muzyk. Jego burzliwe życie obfitowało w wiele niespodziewanych wydarzeń, które zmuszały go do podjęcia różnych zajęć oraz częstej zmiany miejsca zamieszkania. Podczas swoich podróży zwiedził wiele krajów świata, mieszkając przez pewien czas nawet w krajach ogarniętych wojną.

Po powrocie do Hiszpanii studiował na University of Barcelona. Był nauczycielem języków. Zajmował się tłumaczeniem literatury niemieckiej i angielskiej. Zasłynął jako bardzo uniwersalny pisarz. Napisał kilkadziesiąt książek z różnych gatunków, z równym zainteresowaniem sięgając po fantastykę, powieść młodzieżową lub literaturę faktu. Obecnie pochłaniają go głównie kolejne powieści oraz współpraca ze znanymi czasopismami hiszpańskimi. Udziela również porad związanych z literaturą dla wydawców. Ponadto gra na pianinie i jest aktywnym muzykiem.

"Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie. 35 historii o tym, jak pielęgnować poczucie własnej wartości" - to wyjątkowa książka dla dzieci i młodzieży, której współautorem jest Francesc Miralles Contijoch. Jak być bardziej pewnym siebie? Jak nauczyć się szacunku do innych ludzi? Te krótkie opowieści pomagają uwierzyć w swoją wartość i odkryć swoje mocne strony.

Ładowanie...