Ferriss Timothy (5 produktów)

Timothy Ferriss jest amerykańskim inwestorem, trenerem motywacyjnym, mówcą i autorem poradników, takich jak bestsellerowe „4-godzinny tydzień pracy” czy „Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki”.

Urodził się w 1977 roku w Southampton w Stanach Zjednoczonych. Studiował nauki wschodnioazjatyckie na Uniwersytecie Columbia. Pracę rozpoczął jako handlowiec start-upu w San Jose. Następnie założył własną firmę, którą zajmował się nieraz siedem dni w tygodniu. Przemęczony postanowił ruszyć w podróż i Europie i Ameryce Południowej, gdzie m.in. próbował znaleźć sposób na krótszą i bardziej efektywną pracę.

Pierwszą książkę „4-godzinny tydzień pracy” opublikował w 2007 roku. Pozycja przez wiele lat utrzymywał się na listach bestsellerów, pomagając osobom w depresji i wypalonym zawodowo. To skłoniło autora do wydania kolejnych tytułów, m.in. „4-godzinny mistrz kuchni” pomagającej w krótkim czasie nauczenia się różnych umiejętności. W 2016 roku światło dzienne ujrzała książka, „Narzędzia tytanów”, ujawniająca tajemnice sukcesów znanych gwiazd, biznesmenów, a nawet wojskowych. Ferriss prowadzi także program telewizyjny „The Tim Ferriss Show” oraz występuje w serialu „The Tim Ferriss Experiment”.
Ferriss jest autorem książek:
4-godzinny tydzień pracy;
Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki;
Plemię mentorów. 11 pytań do najlepszych w świecie;
4-godzinne ciało;
4 godziny by zostać mistrzem nie tylko w kuchni.

4-godzinne ciało.

Ferriss Timothy

Miękka

34,92 49,90 zł −30%
Wysyłka 24h

Plemię mentorów. 11 pytań do najlepszych na świecie

Ferriss Timothy

Miękka

35,08 54,90 zł −36%
Wysyłka 24h

4 godziny, by zostać mistrzem nie tylko w kuchni

Ferriss Timothy

Miękka

42,68 59,90 zł −29%
Wysyłka 24h
Ładowanie...