Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Eldra Solomon

 (0 produktów)

Przykro nam, ten autor Eldra Solomon nie posiada żadnych dostępnych produktów

Eldra Solomon

Eldra Pearl Solomon to znakomita amerykańska badaczka, zainteresowana głównie psychologią i biologią. Jest licencjonowanym psychologiem klinicznym, a także dyplomowanym psychologiem hipnoterapeutą z National Board Certified Clinical Hypnotherapy. Studiowała psychologię na różnych uczelniach w USA, a także uzyskała doktorat z filozofii.

Poza psychologią i biologią, do jej zainteresowań należy również pisarstwo oraz edukacja. Eldra Pearl Solomon z zamiłowaniem przekazuje wiedzę studentom i innym czytelnikom przy pomocy publikacji naukowych oraz książek popularnonaukowych. Prosty styl jej materiałów edukacyjnych sprawia, że nawet najtrudniejsze zagadnienia naukowe łatwo są zapamiętywane przez czytelnika. W Polsce zasłynęła wspaniałym podręcznikiem do biologii, napisanym razem z Lindą Berg i Dianą Martin.

"Biologia Ville" - znakomity podręcznik do biologii, który powstał dzięki współpracy Eldry Pearl Solomon, Lindy Berg i Diany Martin. Zawiera najświeższe informacje z różnych nauk biologicznych oraz jest polecany wszystkim studentom kierunków związanych z wiedzą biologiczną, a zwłaszcza studentom medycyny. Szczegóły zbiór współczesnych badań z przejrzystymi komentarzami autorek tego wydania stał się bardzo popularny, umożliwiając dobre zrozumienie powiązań istniejących w świecie natury. Autorem pierwszego wydania tego podręcznika był słynny biolog, Claude Ville.

Ładowanie...