Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Eldra Pearl Solomon

 (1 produktów)

Biologia Ville

5/5
149,51 199,00 zł −25%
Wysyłka 24 godziny

Eldra Pearl Solomon

Eldra Pearl Solomon to znakomita amerykańska badaczka, zainteresowana głównie psychologią i biologią. Jest licencjonowanym psychologiem klinicznym, a także dyplomowanym psychologiem hipnoterapeutą z National Board Certified Clinical Hypnotherapy. Studiowała psychologię na różnych uczelniach w USA, a także uzyskała doktorat z filozofii.

Poza psychologią i biologią, do jej zainteresowań należy również pisarstwo oraz edukacja. Eldra Pearl Solomon z zamiłowaniem przekazuje wiedzę studentom i innym czytelnikom przy pomocy publikacji naukowych oraz książek popularnonaukowych. Prosty styl jej materiałów edukacyjnych sprawia, że nawet najtrudniejsze zagadnienia naukowe łatwo są zapamiętywane przez czytelnika. W Polsce zasłynęła wspaniałym podręcznikiem do biologii, napisanym razem z Lindą Berg i Dianą Martin.

"Biologia Ville" - znakomity podręcznik do biologii, który powstał dzięki współpracy Eldry Pearl Solomon, Lindy Berg i Diany Martin. Zawiera najświeższe informacje z różnych nauk biologicznych oraz jest polecany wszystkim studentom kierunków związanych z wiedzą biologiczną, a zwłaszcza studentom medycyny. Szczegóły zbiór współczesnych badań z przejrzystymi komentarzami autorek tego wydania stał się bardzo popularny, umożliwiając dobre zrozumienie powiązań istniejących w świecie natury. Autorem pierwszego wydania tego podręcznika był słynny biolog, Claude Ville.

Ładowanie...