Xi

Dyer Wayne W. (3 produktów)

Wayne W. Dyer to amerykański wykładowca, trener rozwoju osobistego i światowej sławy autor bestsellerowych książek motywacyjnych. Był twórcą m.in. poradnika „Pokochaj siebie”, ogłoszonego przez magazyn „New York Times” jedną z najlepiej sprzedających się książek w historii. Żył w latach 1940-2015.

Urodził się w Detroit w stanie Michigan na terenie Stanów Zjednoczonych. Będąc nastolatkiem, mieszkał w sierocińcu we wschodniej części rodzinnego miasta. W roku 1958 został absolwentem szkoły Denby High School. Siedem lat później objął posadę psychologa w szkole. Tytuł doktora edukacji ze specjalizacją w poradnictwie uz...yskał w 1971 roku na Uniwersytecie Stanowym Wayne.

Był właścicielem prywatnego gabinetu poradnictwa oraz wykładowcą na Uniwersytecie St. John w Nowym Jorku. Na tejże uczelni wygłosił cykl wykładów dotyczących pozytywnego myślenia. Przyczyniły się one do powstania w 1976 roku książki, zatytułowanej „Pokojach siebie”. W celu jej promocji porzucił pracę i rozpoczął podróż po kraju. Później wydał kilkanaście innych pozycji, w tym m.in. „Kieruj swoim życiem”.

W 2009 roku ogłosił, że cierpi na przewlekłą białaczkę limfatyczną. Zmarł w Maui w 2015 roku, w wieku 75 lat.

Najpopularniejsze publikacje Dyera:
Pokochaj siebie;
Rozmowy mistrzów o najważniejszych prawach życia (współautor: Esther Hicks);
Wspomnienia nieba (wspólautor: Dee Garnes);
Kieruj swoim życiem;
Jak masz problem, rozwiąż go!;
Wymówkom precz!;
Spełnione marzenia;
Żyć w równowadze. 9 zasad życia w harmonii;
Odmień swój umysł, odmień swoje życie;
Tak miało być.

Pokochaj siebie.

(okładka miękka)

20,57 29,90 zł −31%
Wysyłka 24 godziny
21,77 34,30 zł −37%
Wysyłka 24 godziny
23,32 29,90 zł −22%
Wysyłka 3 dni robocze
Ładowanie...