Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Don Lessem „Dino”

 (1 produktów)

Dinopedia. Najlepsza encyklopedia dinozaurów

40,10 65,00 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Don Lessem „Dino”

"Dino" Don Lessem to jeden z najbardziej znanych popularyzatorów nauki, przybliżających odbiorcom niesamowity świat dinozaurów. Trudno wyobrazić sobie większego miłośnika tych niezwykłych zwierząt. Napisał ponad 50 publikacji, jest sponsorem badań paleontologicznych, a także twórcą jednej z największych wystaw międzynarodowych na ten temat. Był doradcą podczas powstawania Jurajskiego Parku, a także gospodarzem wielu programów telewizyjnych Discovery.

Współpracuje z parkiem tematycznym Disneya. Głównym zamiłowaniem tego autora jest rozpowszechnianie wiedzy o dinozaurach na wszelkie możliwe sposoby. Rekonstruuje sceny z życia największych prehistorycznych zwierząt, których ruchome modele mogą podziwiać goście jego parku. Książki, spotkania, wykłady i programy telewizyjne przyniosły mu międzynarodową popularność. Wystawa Don Lessema zapewniła miliony dolarów przeznaczonych na badania paleontologiczne. W nagrodę za jego wyjątkowy wkład w rozwój nauki pewien dinozaur został nazwany Lessemzaurem.

"Dinopedia. Największa encyklopedia dinozaurów" - to wspaniała publikacja Don Lessema, opracowana dla National Geographic, która przybliża miłośnikom prehistorycznego świata charakterystykę różnych dinozaurów. Znajdują się w niej najpopularniejsze gatunki i te mało znane, odkryte dopiero niedawno. Wypełniona szczegółowymi ilustracjami oraz ciekawostkami, ta wspaniała książka w przystępny sposób wyjaśnia tajemnice paleontologii.

Ładowanie...