Xi

Dąbrowska Ewa (4 produktów)

Ewa Dąbrowska to polska lekarka i specjalista w zakresie żywienia. Jest autorką osobiście opracowanej diety owocowo-warzywnej, stymulującej organizm do samoleczenia oraz bestsellerowych książek związanych z tą tematyką.

Urodziła się w Gdańsku w 1963 roku. W rodzimym mieście ukończyła Akademię Medyczną, w której pracowała do roku 1999 na stanowisku adiunkta w Klinice Chorób Wewnętrznych. Napisała ponad sto doniesień i pięćdziesiąt prac naukowych. Zbierając materiały do jednej z nich, znalazła dowody na potwierdzenie teorii, iż wiele chorób cywilizacyjnych można wyleczyć właściwą dietą.

W oparciu o badania p...rozdrowotnego wpływu głodówek na organizm przeprowadziła własne doświadczenia, wykazując pozytywny wpływ postu na zdrowie. Na ich podstawie opracowała własną dietę owocowo-warzywną, stymulującą odtrucie i samoleczenie organizmu.

Jej zdaniem na rozwój chorób cywilizacyjnych wpływa niewłaściwa dieta, oparta o wysoko przetworzone jedzenie. Zastąpienie go możliwie najbardziej naturalnym pożywieniem może skutecznie zapobiec m.in. zawałom, nowotworom i chorobom przewlekłym.

Swoją wiedzą podzieliła się szerzej w poradnikach „Ciało i ducha ratować żywieniem”, „Przywracać zdrowie żywieniem” oraz „Dieta owocowo-warzywna, a harmonia ciała”, które stale cieszą się mianem bestsellerów. Metody Dąbrowskiej są obecnie stosowane w wielu ośrodkach na terenie kraju.

Książki autorstwa Ewy Dąbrowskiej:
Ciało i ducha ratować żywieniem;
Przywracać zdrowie żywieniem;
Dieta warzywno-owocowa, a harmonia ciała.

20,65 34,90 zł −41%
Wysyłka 24 godziny
14,89 24,00 zł −38%
Wysyłka 24 godziny
6,89 11,70 zł −41%
Wysyłka 24 godziny
Ładowanie...