Xi

Clark Hulda (3 produktów)

Hulda Regehr Clark to kanadyjska ekspertka w dziedzinie naturoterapii oraz zwolenniczka medycyny niekonwencjonalnej. Zasłynęła jako autorka książek, takich jak „Kuracja życia metodą dr Clark” czy „Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych”. Żyła w latach 1928-2008.

Urodziła się w Rosthern w kanadyjskiej prowincji Saskatchewan. Ukończyła biologię na Uniwersytecie Saskatchewan, a następnie studiowała na Uniwersytecie McGill w Montrealu oraz Uniwersytecie Stanu Minnesota, gdzie zgłębiła wiedzę z zakresu biofizyki i fizjologii komórki. Studiowała także naturoterapię. W latach 50. uzyskała tytuł doktora fizjologi...i.

Po zakończeniu edukacji brała udział w rządowym programie, jednak zrezygnowała z niego, aby móc prowadzić własną praktykę. W roku 1985 stworzyła technikę elektronicznego skanowania ludzkiego ciała, którą opisała w swojej bestsellerowej książce „Kuracja życia metodą dr Clark”.

Przez całą karierę podkreślała, jak bardzo szkodliwe dla człowieka są toksyny. Uważała, że pasożyty wywołujące infekcje i zanieczyszczenie środowiska to jedyne przyczyny ludzkich chorób. Przekonywała do spożywania produktów pozbawionych chemikaliów, picia wody oraz dbania o higienę. Mimo że niektóre z jej szczegółowych założeń uchodziły w kręgach farmaceutycznych za kontrowersyjne, do dziś publikacje autorki cieszą się szerokim uznaniem.

Książki autorstwa Huldy Clark:
Kuracja życia metodą dr Clark;
Przepisy i porady zdrowotne doktor Clark;
Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych.

Kuracja życia metodą dr Clark

(okładka miękka)

5/5
33,98 48,99 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Przepisy i porady zdrowotne doktor Clark.

(okładka miękka)

23,35 35,60 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Katalog częstotliwości pasożytów 2013. Podręcznik Rife'a

(okładka miękka)

41,67 63,00 zł −34%
Wysyłka 24 godziny
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Ładowanie...