Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Bruce Stevens

 (2 produktów)

Emocjonalne pułapki w związkach

Bruce Stevens, Eckhard Roediger

(okładka miękka)

5/5
50,59 59,90 zł −16%
Wysyłka dzisiaj

Bruce Stevens

Bruce Stevens przyszedł na świat w Stanach Zjednoczonych, jednak większą część życia spędził w Australii. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1987 roku na Uniwersytecie Bostońskim, jest australijskim, uznanym psychologiem klinicznym i sądowym. Od lat 90. prowadzi prywatną praktykę w Canberze. Był organizatorem programu psychologii klinicznej na Uniwersytecie w Canberze (2010-2014) i przewodniczącym oddziału ACT Kolegium Klinicznego APS (Australian Psychological Society) przez cztery lata.

Bruce Stevens napisał 10 książek, w tym "Terapię schematów dla par", "Kontekstualną terapię schematów. Integracyjne podejście do zaburzeń osobowości, dysregulacji emocjonalnej i funkcjonowania w relacjach" oraz "Emocjonalne pułapki w związkach".

Dr Bruce Stevens był pracownikiem naukowym zajmującym się badaniami na Uniwersytecie Charles Sturt, wcześniej był profesorem nadzwyczajnym w dziedzinie psychologii klinicznej i sądowej w programie psychologii klinicznej na Uniwersytecie Canberra, gdzie prowadził zajęcia z ponad 60 studentami. W 1993 roku ukończył poradnictwo chrześcijańskie, a w 2005 uzyskał tytuł magistra na tym samym kierunku w Southern Cross College. Był również profesorem nadzwyczajnym w Sydney College of Divinity. Zajmuje stanowisko badawcze w dziedzinie teologii w grupie badawczej Teologii Publicznej i Kontekstowej (PACT), która jest częścią Uniwersytetu Charlesa Sturt.

Bruce Stevens służył w posłudze parafialnej jako pastor anglikański rektor w parafiach bostońskich, a następnie w Jamieson. Kiedy rozpoczął prywatną praktykę jako psycholog kliniczny i kontynuował posługę honorową nie chcąc całkowicie zrywać kontaktu z kościołem.

Ładowanie...